Söz Dizisi Konsey üyeleri kimdir?

/ 14 Kasım 2018 / / yorumsuz
Söz Dizisi Konsey üyeleri kimdir?

Söz dizisi 59. bölüm ile devam ederken yeni sezonda yeni oyuncu transferleriyle atağa kalkıyor. Söz dizisi konsey üyeleri olarak diziye dahil olan yeni oyuncular ile eski günlerine dönmek isteyen Söz dizisi, reytinlerini yükseltmek istiyor.  Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Söz dizisi oyuncu kadrosu  usta isimler ile kalitesini arttırdı.  Söz dizisinde daha önceden Kurtlar Vadisi dizisinde olduğunu gibi bir konsey ortaya çıktı.

söz dizisi konsey üyeleri

Söz Dizisi Konsey Üyeleri Kimler, Oyuncular kimdir?

Söz dizisi Pazartesi akşamlarına heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle damgasını vuruyor.  Söz dizisi oyuncu kadrosu yeni katılan oyuncular ile dahada güzel oldu. Türk Sineması ve Yeşilçam’ın usta oyuncuları, Hazım Körmükçü, Cengiz Sezici, Mahmut Gökgöz, Levent İnanır, Süleyman Felek, Ömer Naci Topcu, Mehmet Polat Söz dizisi oyuncu kadrosuna katıldı. Yeni sezonda oyuncu kadrosu sürekli olarak yeni oyuncular ile beslenen ve birbirinden başarılı isimleri ağırlamaya devam eden Söz Dizisi, usta isimler bu kez Konsey üyeleri olarak izleyiciyle buluşacak.

Söz dizisi Sami kimdir? Nam-ı diğer Varyemez kim?

Söz dizisinde konsey üyesi Sami kimdir?  Sami karakterini canlandıran oyuncu Cengiz Sezici. Cengiz Sezici, 1950 yılı Adana doğumlu.  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 1971 yılında tiyatroya başlayan Cengiz Sezici; 1978’de sinema içinde yer aldı. AST gibi topluluklarda çalıştı. Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Kış Çiçeği filmindeki performansıyla 33. Antalya Altın Portakal film festivali en iyi yardımcı erkek oyuncusu olmuştur. 1998-2000 arası Show Tv ekranlarında yayınlanan yerli dizi Ayşecik’te canlandırdığı Çatal Niyazi karakteriyle sivrildi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Settar Zazaoğlu karakterini canlandırdı. Şimdi Söz Dizisi Sami karakteri ile karşımızda.  Sami konseyin lideri konumunda görünüyor.

Söz dizisi Samet kimdir?

Söz dizisinde konsey üyesi Samet kimdir? Samet karakterini canlandıran oyuncu Hazım Körmükçü. Hazım Körmükçü,  30 Ocak 1965 yılı İstanbul doğumludur. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Tiyatrocu bir aileden gelen Hazım Körmükçü, Darülbedayi’nin önemli oyuncularından Hazım Körmükçü’nün torunudur. Ayrıca kız kardeşi Pelin Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü de oyunculuk yapmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Hazım Körmükçü eğitimini bitirdikten sonra İstanbul Şehir Tiyatrosu’da oyuncu olarak görev almaya başlamıştır. Çeşitli sinema ve televizyon yapımlarında da görev alan ünlü oyuncunun ayrıca müzik çalışmaları vardır. Bazı vurmalı çalgılara hakimliği ile de bilinir.  Son rol aldığı diziler şunkar, Yeter, Filinta, Kara Kutu, Osmanlı’da Derin Devlet, Ölümsüz Karanfiller.

Söz dizisi Tarık kimdir?

Söz dizisinde konsey üyesi Tarık kimdir? Tarık karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Polat. Mehmet Polat, 14 Ocak 1970 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Türk sinema ve dizi oyuncusu.  Mehmet Polat 1992’de konservatuvar bölümünden mezun oldu ve 1997 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başladı. Böyle mi Olacaktı adlı televizyon dizisiyle televizyon ekranlarında tanındı. Ancak asıl popülerliğini 2003 yılında Kurtlar Vadisi dizisinde Cerrahpaşalı Metin (Meto) karakteri ile kazandı. Kurtlar Vadisi’nde bilhassa Polat Alemdar’ın Cerrahpaşalı Metin’in kafasını kestiği sahne, unutulmazlar arasına girdi. Mehmet Polat ayrıca Acı Hayat dizisinde Bekir Karadağ (Tuzsuz Deli Bekir nam-ı diğer Kelaynak) rolüyle de çok başarılı bir oyunculuk sergiledi. Geniş Aile dizisinde Zeynep’in ağabeyi Katip Meyveli’yi, Sakarya Fırat dizisinde ise Artin karakterini oynayan ünlü oyuncu şimdide Söz Dizisinde Konsey Üyesi Tarık karakterine hayat verecek. Tarık karakteri, insan kaçakçısı ve organ maftası.

Söz dizisi İrfan kimdir?

Söz dizisinde konsey üyesi İrfan kimdir? İrfan karakterini canlandıran oyuncu Levent İnanır (Levent Arıca). Levent İnanır, 16 Şubat 1962 yılı Fatsa, Ordu doğumludur.  Levent İnanır, Aslen Fatsa, Orduludur. 1973 yılında “Çocuk Yıldız” olarak sinemaya başlayan ünlü oyuncu, Sürü filmiyle adını duyurdu. TRT için çocuk filmleri çekti. Türk Televizyon dizilerinde çeşitli rollerde yer aldı. 1975 yılında ise ilk profesyonel filminde oynadı. Levent İnanır, Türk sinema oyuncusu Kadir İnanır’ın yeğeni, teknik direktör Erdoğan Arıca’nın kardeşi ve şarkıcı Soner Arıca’nın ağabeyidir. Neslihan Acar ile evlidir.

Söz dizisi Burhan kimdir?

Söz dizisinde konsey üyesi Burhan kimdir? Burhan karakterini canlandıran oyuncu Mahmut Gökgöz. Mahmut Gökgöz, 6 Mart 1951 yılı İstanbul doğumludur. 1976 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı yıl İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda çalışmaya başladı. 1980 yılında yurtdışına çıkan Mahmut Gökgöz, Stockholm’de Halk Oyuncuları Tiyatrosu olan Berlin SCHAUBUCHNE’de çalıştı. 1982 yılında Türkiye’ye dönerek tekrar Devlet Tiyatrolarına girdi. 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Tiyatro Bölümü’nde rol, mimik ve konuşma sanatı teknikleri dersleri verdi. Altmıştan fazla oyun, dizi ve filmde oyuncu, yönetmen ve yardımcı yönetmen olarak görev yaptı. Mahmut Gökgöz, Söz dizisinde Burhan karakterine hayat verecek. Konsey üyesi Burhan karakteri uyuşturucu baronu.

Söz dizisi Orhan kimdir?

Söz dizisinde konsey üyesi Orhan kimdir? Orhan karakterini canlandıran oyuncu Ömer Naci Topçu. Ömer Naci Topçu, 1971 yılı Artvin doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlayan ünlü oyuncu 1993-1997 yıllarında Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim gördü. Bu kurumun Oyunculuk bölümünden mezun olduktan sonra Rejisörlük alanında yüksek lisans yaptı. 1997 yılında konservatuvardaki görevi sürerken devlet tiyatrosu sanatçılığına hak kazanan oyuncu, Konya Devlet Tiyatrosu’na atandı ve bu kurumun ilk oyunu olan Refik Erduran’ın “Tamirci” adlı oyununda rol aldı. Konya Devlet Tiyatrosu’ndaki görevinin yanı sıra Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda öğretim üyeliğini sürdürdü. 1998’de Şan Bölümü öğrencileri ile Mozart’ın “Bastien und Bastienne” adlı operasını sahneledi.  1999 yılında Konya Devlet Tiyatrosu müdürlüğü ve sanat yönetmenliği görevine getirildi; bu görevi iki yıla yakın sürürdü. Konya Devlet Tiyatrosu’nda “Savaş Düşlerimi Çaldı” adlı çocuk oyununu (1999), Mevlana’yı anlatan “Can Ateşinde Kanatlar” adlı oyunu (2000) ve kendisinin yazdığı “Kuyudaki Aslan” adlı çocuk oyununu (2004) sahneledi. 2005 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu’na atandı. Aynı yıl, Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda “Nalınlar”, Konya Devlet Tiyatrosu’nda “Hiçbir Şey” adlı oyunları sahneledi. 2005 – 2006 yıllarında Devlet Tiyatroları Edebi Kurul Üyesi olarak görev yaptı. 2006 yılında ve 2015 yılında Bursa Devlet Tiyatro müdürlüğü görevine getirildi.

Söz dizisi Cahit kimdir?

Söz dizisinde konsey üyesi Cahit kimdir? Cahit karakterini canlandıran oyuncu Süleyman Felek. Süleyman Felek, 25 Eylül 1987 yılında Ordu’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2011 yılında Arka Sıradakiler dizisi ile televizyondaki kariyeri başlamıştır. Süleyman Felek, 2014 yılında Kızıl Elma, 2015 yılında ise Hatırla Gönül dizilerinde oynamıştır. Show Tv’de ekrana gelen ve başrollerinde Hande Erçel ile Burak Deniz’in olduğu Aşk Laftan Anlamaz dizisinin kadrosunda yer almış ve Kerem karakterini canlandırmıştır. Şuan Söz Dizisi Konsey Üyesi Cahit karakterini canlandırıyor. Cahit konseye babası Burhan’ı öldürerek giriyor.

Söz dizisi konsey üyeleri ileri günlerde diziye ayrı bir heyecan ve renk katacağa benziyor. Bakalım Yalnız Kurt Yavuz Karasu konseyle nasıl başa çıkacak. Yeni bölümlerde hep beraber göreceğiz. Söz dizisi yeni bölümleri Pazartesi günleri ekrana gelirken Söz Tekrarı ise Perşembe günü 00:15 , Cuma günü 10:45 de ekrana gelecek.