Söz Dizisi Kopuk kim? Selim Uzman kimdir?

/ 16 Ekim 2018 / / yorumsuz
Söz Dizisi Kopuk kim? Selim Uzman kimdir?

Star tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Söz kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. 2. sezonu ile devam eden diziye Kopuk lakabıyla katılan yeni bir oyuncu eklendi. Söz Dizisi Kopuk kim tam adıyla Selim Aktaşlı kimdir ? Söz dizisi Yavuz komutanı nerden tanıyor ? Dizide hangi rolde oynayacak ?

Söz Dizisi Kopuk kim? Selim Uzman kimdir? Selim Aktaşlı karakteri

Selim Aktaşlı, nam-ı diğer ‘Kopuk’, tam bir görev adamı ve vatan sevdalısı olan eski bir askerdir. Deli dolu, nerde ne yapacağı belli olmayan, kopup gitmeleriyle meşhurdur. Bosna Hersek’te doğmuştur ve Dragan’ın Bosna’da yaptığı katliamda henüz 6 yaşında olan Selim, gözünün önünde bütün ailesinin katledilmesini izlemiştir. Daha çocuk olmasına rağmen o anı, öfkesini ve çaresizliğini unutamamıştır. Çocukken Türk Devleti Selim’e sahip çıkıp okutmuştur. Türkiye’de büyümüş, acılarını burada sarmıştır.

Genco Özak Söz Dizisi Kopuk Selim karakteri

GENCO ÖZAK KİMDİR?
1991 doğumlu Genco Özak, adından sıklıkla söz ettirecek gibi duruyor. 1.84 boyuyla ve 79 kiloyla Akrep burcu olan yakışıklı oyuncu Mimar sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde eğitim ve öğretimini tamamladı. Genco Özak’ın en çokta sevgilisi merak edildi. Genco Özak Yeliz Kuvancı’yla aşk yaşıyor.

2014 yılında Kocamın Ailesi Can karakteriyle ekranlara gelen Genco Özak, asıl sıçramayı Vatanım Sensin’de rolüyle yaptı. Vatanım Sensin’de Mehmet karakteriyle rekor kırmıştı.

 

 

Söz 54. bölüm ne olmuştu hatırlayalım. 

Yaralı sivillerin bir an önce helikoptere ulaşabilmesi için kendisini feda eden Albay Erdem (Nihat Altınkaya) kahramanca bir mücadele verirken Tim, komutanlarını arkada bırakmamak için geri döner. Ama olay yerinde yükselen alevler çoktan Erdem’in etrafını sarmıştır.

Kara listedeki isimlerden birisi olan Baran’ı ülkeye getiren Tim, listedeki diğer isimlere ulaşmak için önemli bilgiler edinir.

Tim’in elde ettiği başarıdan rahatsız olan örgüt, diğer isimlerinde yakalanacağından korkmaktadır. Dragan (Sarp Akkaya), örgüte bu konuda destek olacağını söyler. Yani Baran’ın kara listeye ulaşmak için verdiği kilit isim olan Erdal artık Dragan’ın korumasındadır.

Erdal aynı zamanda örgüte patlayıcı sağlayan isimdir. Dragan hem onu korumak hem de ülkeye yüklü miktarda patlayıcı sokmak istemektedir. Ama Yavuz (Tolga Sarıtaş) onun bu planına engel olmak için harekete geçer.

Yapacağı eylemin engelleneceğini anlayan Dragan, Yavuz’u can evinden vurmak için yeni bir plan yapar. Hedefinde bu sefer tim vardır. Yavuz hem timi kurtarmak hem de yeni görev kimliğini korumak zorundadır.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağıaz Alp Akaydın & Metin Balekoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım Genel Koordinatörü: Fatmanur Sevinç
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık
İçerik Genel Koordinatörü: Şebnem Aksoy Açıkalın
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.Benzer Konular