Söz Dizisi time yeni katılanlar, Efe, Yiğido Kimdir?

/ 14 Kasım 2018 / / yorumsuz
Söz Dizisi time yeni katılanlar, Efe, Yiğido Kimdir?

Söz Dizisi 59. bölümde time yeni katılanlar kimdir? Söz dizisinde son bölümlerde heyecan gittikçe artıyor. Yeni katılan oyuncular ise Söz dizisinde ayrı bir heyecan katacak gibi görünüyor. Diziye ve time yeni katılan Gökhan Boybelen kim, Yiğido Kimdir? Özel Kuvvetler Timlerinden tayin olan Uzman Çavuş Gökhan Boybelen ve Uzman Çavuş Barış Özkanar olarak ekibe tanıtıldı.  Barış Özkanar kim, Efe Kimdir? Bulabildiğimiz detayları sizlerle makalemizde paylaşmak istedik.

Söz Dizisi Yiğido Kimdir

Söz Dizisi Yiğido Kimdir? Söz ekibine yeni katılan Uzman Çavuş Gökhan Boybelen, Yiğido karakterini canlandıracak oyuncu Nezir Çınarlı olacak.  Yiğido lakaplı olarak ekibe katılan Uzman Çavuş Gökhan Boybelen karakterini canlandıracak olan Nezir Çınarlı hakkında pek bir bilgi yok maalesef. Ancak bilgi aldıkça sayfamızda sizlere kimdir, yaşı kaç, nerelidir bilgisini vereceğiz.

Söz Dizisi Efe Kimdir

Söz dizisi Efe kimdir? Söz ekibine yeni katılan Uzman Çavuş Barış Özkanar, Efe karakterini canlandıracak oyuncu Orhan Arı olacak.  Efe lakaplı olarak ekibe katılan Uzman Çavuş Barış Özkanar karakterini canlandıracak olan Orhan Arı hakkında pek bir bilgi yok maalesef. Oyuncu daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in başrolünde oynadığı Vatanim Sensin dizisinde 1 bölüm ve Fox ekranlarında yayınlanan Furkan Palalı ile Su Kutlu’nun başrolünde oynadığı Bir Mucize Olsun dizisinde ise 3 bölüm oynamıştır. Daha detaylı bilgi aldıkça sayfamızda sizlere kimdir, yaşı kaç, nerelidir bilgisini vereceğiz.

Söz Dizisi 59. Bölüm neler oldu hatırlayalım

Nadya’yı (Selin Deveci) teslim alan Yavuz (Tolga Sarıtaş), Dragan’a (Sarp Akkaya) fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan (Mine Çayıroğlu) yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.
Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir.
Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim, Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler. Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın & Metin Balekoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım Genel Koordinatörü: Fatmanur Sevinç
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık
İçerik Genel Koordinatörü: Şebnem Aksoy Açıkalın
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.