Söz izle Söz 57. bölüm 1. fragman

/ 25 Ekim 2018 / / yorumsuz
Söz izle Söz 57. bölüm 1. fragman

Startv ekranlarının efsane dizisi Söz dizisi 57. bölüm ile devam ediyor.  Söz 57. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.  Son sezonu olacak dizi bu sezon sonunda final yapacak. Söz dizisi bitti kararı verildi. Söz dizisi neden bitti derseniz Pazartesi rekabetinde Çukur reytingleri daha fazla idi ve Söz geçen sene aldığı reytingleri alamadığı için Söz dizisi bitti.  Dizinin bu bölümünde Yavuz, doktordan kötü haberi alıyor.

Söz dizisi neden bitti

Geçen Bölüm neler olmuştu hatırlayalım;
Yavuz, Dragan’ın Hain Tuzağına Düşüyor!

Tim uğruna kendini feda ederek Kasap Dragan’ın hain tuzağına düşen Yavuz işkence altındadır. Tim ise başarılı bir operasyon sonucu Erdal’ı almış ve dönüş için harekete geçmiştir.

Dragan, Yavuz’u öldürmek için planlar yaparken Nisan tarafından Erdal’ı geri alması istenir. Dragan’ın tek bir kozu vardır o da Yavuz. Ama Yavuz’u sağ olarak Tim’e geri vermeye de niyeti yoktur.

Tim geri dönüş yolundayken, Yavuz’un tutsak alındığı haberi gelir. Yavuz’un nasıl Dragan’ın eline geçtiği Tim’in kafasını kurcalarken, Dragan, Yavuz karşılığında Erdal’ı takas etmek için harekete geçmiştir bile.

Tim bu takası ancak Erdal’ın sorgusu tamamlandıktan sonra yapabilecektir. Bu kısıtlı zamanda Yavuz’un hayatını kurtarmak için Derya, Eylem ve Erdem zamanla yarışmak zorunda kalacaklardır.

Takas sırasında Dragan’ın yaptığı kalleşlik Yavuz’u tek başına onlarca teröristle çatışmak zorunda bırakır. Yavuz var gücüyle çatışırken Tim ona yardım etmek için zamanla yarışıyordur.

Yavuz bütün bu işkence ve çatışmalardan sonra bambaşka bir yola girecektir.

Söz izle Söz 57. bölüm 1. fragmanı