Söz yeni sezon ne zaman çıkacak ? 3. Sezon başlıyor

/ 16 Eylül 2018 / / yorumsuz
Söz yeni sezon ne zaman çıkacak ? 3. Sezon başlıyor

Star tv ekranlarının aksiyon dolu dizisi Söz başlıyor. Söz yeni sezon ne zaman çıkacak ? diye bir çok dizisever sormakta bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.  Söz dizisi 19 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00 sularında başlayacaktır.  Yeni sezon ilk bölümde Tolga Sarıtaş ( Yavuz Karasu ) Mehmet Özgür ( Agah ) Sarp Akkaya ( Dragan Ratkoviç ) Meriç Aral ( Eylem )
Nihat Altınkaya ( Erdem ) Burak Sevinç ( Fethi Kulaksız – Avcı)  Görkem Sevindik ( Keşanlı )  Yağmur Ün ( Su ) Eren Vurdem ( Ateş Acar – Karabatak)  Aytaç Şaşmaz ( Çaylak ) Doğukan Polat ( Mansur Yüksel ) Nil Günal ( Güler ) Emre Dinler ( Tahir ) İlayda İldir ( Nazlı ) Şirin Öten ( Esma ) rol alıyor.

Milli güvenlik protokolü uylanan ve başka bir kimlikle hayatına devam eden Yavuz’un yaşadığı acılar hala dinmemiştir. Üniformasından ve Timin’den uzak olmasının zorluğu bir yana, yalnız hayatında ona eşlik eden tek şey kabusları ve kaybettiklerinin acısıdır. Ama unutmak bir kenara dursun, bu acıların daha da büyükleriyle karşılaşacaktır.

Söz Dizisi Yavuz

Son yıllarda ülkemizin yaşadığı terör saldırılarına bir yenisini daha eklemek isteyen Kasap lakaplı Dragan Ratkoviç (Sarp Akkaya) İstanbul’da art arda eylemler düzenlemek için harekete geçiyor. Canlı bombalarla bütün ülkeyi tehdit eden Kasap Dragan yetkililer tek bir istekte bulunuyor. Yavuz Karasu!

Böyle olağanüstü bir durumda, düğün hazırlıkları için İstanbul’da olan Tim ve Erdem diğer güvenlik güçleriyle beraber canlı bombaları durdurmak için görevlendiriliyorlar.

Yavuz, Kasap Dragan’ın kendisini isteğini öğrendiğinde canını seve seve feda etmekten çekinmeyecektir. Ancak operasyonda yetkili isimlerden olan Savcı Derya buna karşı çıkıyor. Yavuz’un kaybedeceği tek şey, artık onun için değersiz olduğunu düşündüğü canıdır.

Tim, Yavuz’un yaşadığını bilmemekle birlikte ona destek olmak için var gücüyle çabalarken özledikleri ve ölümüne her gün üzüldükleri komutanlarıyla yolları çok yakında kesişmek üzeredir.

Ama Yavuz’u teslim almak Kasap Dragan için büyük planın sadece bir parçasıdır. Ülke güvenliğini tehdit eden bu plan için düğmeye basan Kasap Dragan’ın düzenlediği bu saldırılar, birçok vatandaşımız gibi, Savcı Derya ile Yavuz’a da derinden hissedecekleri acılar yaşatacaktır.

Umarız Söz yeni sezon ne zaman çıkacak ? sorusuna cevap bulabilmişsinizdir ? 19 Eylül Pazartesi gecesi ekranları başınızda yerinizi almanızı öneririz.Benzer Konular