Startv Ufak Tefek Cinayetler Arzu diziden neden ayrıldı?

/ 31 Ekim 2018 / / yorumsuz
Startv Ufak Tefek Cinayetler Arzu diziden neden ayrıldı?

Startv Ufak Tefek Cinayetler dizisi son dönemin en popüler dizilerinden birtaneis. Ufak Tefek Cinayetler başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Yıldıray Şahinler’in yer aldığı, dört kadın ve dört adam arasındaki karanlık sırları anlatıyor. Dizinin 2. yeni sezonu yeni başlamışken Ufak Tefek Cinayetler Arzu karakterini canlandıran Tülin Özen sürpriz bir ayrılıkla projeye veda etti. Ufak Tefek Cinayetler Arzu diziden neden ayrıldı?

Startv Ufak Tefek Cinayetler Arzu kimdir

Arzu Kara kimdir Gerçek adı (Tülin Özen)

Aynı yaşta. Dört kadının, dördüncüsü… Hikayenin en sürprizli karakteri… Diğerlerine göre çok daha domestik, erken yaşta evlenip çoluk çocuğa karışmış. Aldatılıp, boşanıp, hayata yeniden başlaması hayat hikayesiydi.

Ufak Tefek Cinayetler’in dün akşam yayınlanan 39. bölümünde Arzu karakterine hayat veren Tülin Özen projeye veda etti. Peki Ufak Tefek Cinayetler Arzu diziden neden ayrıldı?

39. Bölüm Sarmaşık’ta bir cinayet daha!

Arzu’nun Edip’in katili olduğu bir sır olmaktan çıkıyor ve tehlike dalga dalga yayılıyor. Ve bu daha başlangıç! Çünkü artık herkesin birini öldürmek için iyi bir nedeni var. Herkesin cepleri dolu ve hiç kimsenin şakası yok! İpler gerildikçe gerilecek ve sonunda Sarmaşık’ta vahşi bir cinayet daha işlenecek. Peki bu kez sıra kimde? Arzu gözünü kararttı; işlediği cinayetin ortaya çıkmaması için her şeyi yapmaya hazır. Ama şer ittifakının dağılması da an meselesi. Başkomiser Kemal cinayeti çözmeye her zamankinden daha yakın.Benzer Konular