Survivor 1 mayıs sembol oyununu kim kazandı ve kim elendi

/ 1 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 1 mayıs sembol oyununu kim kazandı ve kim elendi

Salı günlerini de yayına ekleyen Survivor 2018 sembol oyunu oynuyor. Salı günleri sembol oyununda en çok sembolü alacak kişi şanslı Kıbrıs tatili için yarışıyor. Her hafta 1 kişinin elendiği ve 1 kişinin de puan aldığı sembol oyununa bu akşam 1 kişi yine veda edecek.

Yiğit’in elenmesi ile Yağmur derin bir oh çekerken yeni haftaya başlıyoruz. Artık Survivor final haftasına yaklaşması nedeni ile heyecan her yarışmada daha çok artıyor. Bugün oynanacak oyunun ödülden başka bir değeri yok. Elemeyi belirleyecek ve dokunulmazlık oyunları yarışmacıların adadaki kaderlerini belirliyor.

Survivor 1 mayıs sembol oyununu kim kazandı ve kim elendi

Sembol oyununda kızlar ile erkekler ayrı gruplar halinde kendi aralarında bireysel yarışıyorlar. Bu haftaya Yağmur 2 sembol oyunu kazanmış olarak önde başlıyor. Parkur hep aynı oluyor ve hızlı olan kazanıyor. Eğer Yağmur elenen oyuncu olsaydı diğer kızlar için daha kolay sembole ulaşacakalardı ancak Yağmur sembolü bırakmayacağa benziyor.

Erkekler grubunda ise Hilmicem’in de sembole veda etmesinin ardından sembole en çok yaklaşan isim 3 puan ile adem oldu. Adem eğer bu akşamki sembol oyununu kazanırsa büyük ihtimalle Kıbrıs’ın şanslı yarışmacısı olacak. Kim elendiğini de haberler geldikçe detaylandıracağız.

Merve, Damla, Birsen ve Yağmur bir üst tura bayanlar takımında çıkarken erkeklerde ise Adem, Hilmicem, Turabi ve Ümit bir üst tura çıkan 4 erkek oldu. Diğer tüm yarışmacılar ise sembol oyununda elenen oyuncular arasındalar.

Survivor 2018 1 mayıs anlat bakalım kim kazandı ödül ne ?