Survivor 10 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayı kim

/ 10 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 10 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayı kim

Eleme oyununun ikinci aşaması bugün oynandı Survivor 10 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı adaya veda edecek isim listesine eleme adayı kim oldu. Survivor 10 haziran eleme adayı kim dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Peki herkesin gözdesi yarışma programında 10 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı isimler kim işte detaylar.

Cumartesi günü ilk aşaması yayınlanan programda Ümit’in elenmesine neden olan isim Mustafa Kemal ve her haftanın ünlülerden eleme potasına çıkan ismi Turabi eleme adayları olmuştu. Bugün oynanan oyunda ise gönüllüler takımı kazanması durumunda bu hafta ünlülere büyük darbe indirmiş olacak. Ünlüler doğrudan oylamaya gidecek ve takımlarından bir kişiyi daha seçecekler. Ancak ünlüler takımının kendilerini toparlaması halinde ise gönüllüler takımının rahatları bozularak bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayı kim belirlemek için konseye geçecekler.

TV8’in ve diğer tv kanalları içerisindeki en çok reyting alan ayrıca yarışma programı olan Survivor 2018 gelecek sezonlarda uluslar arası müsabakalar düzenleyecek. Şuan için 3-4 ülkede aynı yarışma programını yapıp TV kanallarına satmaya başlamış olan Acun Ilıcalı ABD’nin en büyük kanalı FOX tv ile masaya oturduğunu biliyoruz. Birçok ülkeye yayılarak ülkeler arası puan sisteminde turnuvalar düzenleyip kim bilir belki de olimpiyatlara kadar dahil edeceği uluslar arası ilk yarışma programı olacak Survivor 10 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı bu akşamın merak edilen sorusu.

Survivor 10 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 10 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 10 haziran tüyolarına bakacak olur isek ünlüler takımı Ümit’ten sonra toparlanamadı. İç savaşlar daha arttı ve takım artık pes etti diyebiliriz. Turabi 10 haziran günü oynamayacak oyuncular arasında. Merve’nin zaten parmağındaki kırık performansını etkiliyor, Sema deseniz zaten ayrı dünyalara geçti ben oynamayacağım diyor. Bize tahmin üretmek için çok farklı bir şey de kalmıyor. Gündüz oynanan oyun şuan bitmiş durumda ve 10 haziran kim kazandı hangi takım kim eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık kolyesi oynama şansı sadece gönüllüler takımında bulunuyor. Ünlüler kazanması durumunda Adem kolye sayesinde bu hafta elenmemekten korunmuş olacak.

Survivor 10 haziran eleme adayı kim

Bize gelen fısıltı tüyolarına göre gönüllüler takımı 10 haziran eleme oyunu kim kazandı tarafında oturacaklar. Ünlüler ise 10 haziran kimi eleme adayı gösterdi şimdiden kara kara düşünüyorlar sayıları az kaldığı için yazılacak isim de sınırlı.

Tahmin ve tüyolarımız bir kez daha doğru çıktı. Gönüllüler takımı oyunu kazandı. Dominik’te ünlüler tekrar konseye gidecek ve takımlarından bir kişi daha eleme adayı olacak. Bu hafta ünlüler takımı üç eleme adayı belirleyerek aralarından bir kişi adaya veda edecek.Benzer Konular