Survivor 10 Mayıs ödül oyununu ve ödülü kim kazandı 2018

/ 9 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 10 Mayıs ödül oyununu ve ödülü kim kazandı 2018

Survivor 2018 10 mayıs günü oynanan ödül oyununu kimin kazandığı oyun sırasında olanlar ve ödülü kim kazandı. Survivor 2018 perşembe günü hangi takım kazandığını yayınladığımız haberimizin ayrıntıları aşağıdadır.

Hafta sonu birleşme olacak Survivor 2018’e gelecek olan Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak katılacak. Birleşme sonucunda ünlüler ve gönüllüler tek adada beraber yaşayacaklar. Daha şimdiden Hakan’ın atıfları Turabi tarafından söylenen sözler bir araya geldiklerinde çok konuşulacak. Turabi’nin adada hiç arkadaşı kalmaz iken takımı yöneten Ümit Karan için ise artık bireysellik söz konusu. Oyunların bireysel oynanacağı ve elemelerin bireysel yapılacağı 10 mayıs ödül oyununu kapsamayacak.

10 Mayıs ödül oyununda takımlar ünlüler ve gönüllüler olarak aynı şekilde sahaya çıkacaklar. Birleşme öncesi alacakları ödül için yarışacaklar. Aslında yarışmacılar arasındaki gerginliğin bitmesi gerekiyor. Çok fazla birbirlerine söz söylemeye başladılar. Söylenen sözler ile aile ortamında izlenmeyecek hale geldi. Oysa ki eskiden küçük çocuklarımızın bile Survivor’da fanatikleri vardı tuttukları kişiler vardı.

Survivor 2018 yarışmasının büyük ödülünde geçen sezon araba verilmişti. Bu yıl ise istanbulun nezih bir semtinde daire verileceği düşünülüyor. Ödülü kazanan yarışmacı bu evde yaşayacak mı yoksa kiraya verip hayat boyu garantisimi olacak onu bilemeyiz ancak nakit para yerine ev ödülü verilmesi Acun’un inşaat şirketleri ile bir anlaşması mı var diye aklımıza getirdi.

Salı günü unutmadığımız o tehdit!

Perşembe günü oynanan ödül oyunu için aldığımız resmi olmayan bilgiler ise şöyle. Turabinin sert çıkışı ile ünlüler arasındaki takım ruhu büyük yara alıyor. Gönüllüler ise anne ödülü sonrasında birbirlerine kenetlenmiş durumdalar. Takım ruhuna sahip olan gönüllüler başa baş bir mücadele sonucunda oyunları alacakları yönünde duyum aldık. Ancak gönüllülerin kesin olarak kazanıp kazanmadığını henüz bilmiyoruz.

Survivor’ın 10 mayıs akşamı oynanan oyunun çekimleri yapılıp bitirilmiş şuanda. Adadakiler son durumu da biliyor ancak biz sadece duyduğumuz resmi olmayan bilgi olan gönüllülerin oyunu kazandığını sizin ile paylaşmak istiyoruz. TV8 programının verdiği Survivor 2018 10 mayıs günü resmi haberin gelmesi ile sizlere son durumu buradan yayınlayacağız. Haberin devamı gelecektir…

Durum 6-5 ünlüler öne geçmiş olsa da yarışma sonucu 7-10 gönüllülerin galibiyeti ile sonuçlandı.
Birleşme partisinden Aleyna Tilki ilk görüntüler yayınlandı izlemek için tıklayın.

Survivor 2018 11 mayıs sembol oyununu kim kazandı ? Kimin ailesi geliyor haberi için tıklayın

Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı