Survivor 14 mayıs sembol final oyununu kim kazandı adaya kimin ailesi geliyor

/ 14 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 14 mayıs sembol final oyununu kim kazandı adaya kimin ailesi geliyor

Büyük ödül oyununda bugün Survivor 14 mayıs sembol oyununu kim kazandı adaya kimin ailesi geliyor belli oldu. Survivor 2018’de uzun zamandır oynanan sembol oyunu büyük ödül olarak değerlendiriliyor. Özellikle iletişim oyun ödüllerinde yaşanan tatsız kavgaların en büyükleri aileleri Dominic’e getirmek için yaşandı.

Dominic’e gelecek aileler için geçtiğimiz bölüm herkes topladığı puanlarında geri sayıma gitti. Şöyle oldu. Kimin nekadar sembol puanı var ise puanları doğrultusunda oyuna katılmaya hak kazandılar. Her yenilen oyuncunun puanı bir azaldı. Sembol oyununda annesi için çok iddialı konuşmalar yapan Turabi aynı performansı yarışmacı arkadaşlarına karşı gösteremedi ve elenen oyuncu oldu. Hilmicem ise üç puanı ile katıldığı yarışmada az şansı olmasına rağmen hiç oyun kaybetmeden üç puanı ile yarışmayı tamamladı ve Survivor sembol finale kalan isimlerden oldu.

Bayan yarışmacılar arasında Yağmur ve Damla birbirlerine karşı sembol finali oynayacaklar. Kazanan iki yarışmacıdan sadece bir tanesinin ailesi Dominic’e gelecek. Yağmur yaptığı açıklamada sembol final oyunu için ailemi çok özledim onları görmeyi her şeyden çok istiyorum dedi. Onlar için yarıştığım bu oyunda elimden geleni yapacağım. Rakibim Damla sonucu ne olacak bilemiyorum ancak kazanmayı çok istiyorum dedi. Damla ise adaya kimin ailesi geliyor bu oyun ile belli olacak. Yağmur benim kardeşim sayılır ancak yarışmayı kazanmak için var gücümle savaşacağım ve odaklanacağım. Büyük ödül sembol final haftasında gülen yüz ben olacağım. Şansım çok düşük iken şuan yüzde elliye kadar artan şansımı değerlendireceğim dedi.

Bayanlar arasında büyük final oynandı ve yarışma sonucunda Yağmur ile Damla tüm performanslarını birbirleri üzerinde denediler. Sonucunda ise kimin ailesi adaya geleceği belli oldu. Damla ailesinden kimi adaya davet edeceğini açıkladı. Yağmur ise yarışmayı kaybettiğini öğrendik. Yağmur’un ailesi ise sonuna kadar izledikleri kızlarına güveniyorlar. Üzülmemesini söyleseler de Yağmur kaybettiği oyun için gözyaşlarını tutamadı. Damla ise sembolün final haftasında yarışmayı kazanan isim oldu.

Erkek yarışmacılar arasında geçtiğimiz hafta elenen Turabi ve Ümit Karan yarışmayı sadece izlemek ile yetindiler. Turabi’nin kızgın bakışları adaya annesini getirememenin verdiği rahatsızlık her halinden belli idi. Çok agrasifleşen Turabi’nin adada hiç arkadaşı kalmadı. Sembol final haftasında oyuna katılamadığı için de sorun çıkartmamış oldu. Geçtiğimiz hafta bu yarışmanın sonunda benim annem söz konusu susacaksın yerine oturacaksın gibi sert sözler kullanan Turabi’ye cevabı Adem ve Hilmicem parkurda verip oyun dışı bırakmışlardı.

Hilmicem ailesi için hırs yaptığında hiç yenilmediğine defalarca şahit olduk. Son oyunda üç puanından hiç eksilmeden kazanması bizleri şaşırttı doğrusu. Bugün oynanan yarışmada ise Adem çok akıllı hamleler ile Hilmicem’in önünde olduğunu gördük. Ancak oyunun sonucunda kimin ailesi geldiğini gelecek haber ile sizlere sunacağız. Şuan için net bir açıklama olmasa da Adem’in oyunu kazandığına dair söylentiler var. Kesin bilgi geldiği gibi sizlere sayfamızda aktaracağız. Bayanlardan kazananı yukarıda açıklamıştık erkeklerde ise yine gelen söylentiler doğru çıktı ve Adem kazandı.

Survivor 14 mayıs sembol final oyununu kim kazandı adaya kimin ailesi geliyor ayrıntıları ile sizlere anlattık. Bundan sonra adada neler olacağını da yakından aktarmaya devam edeceğiz.