Survivor 2018 1 mayıs anlat bakalım kim kazandı ödül ne ?

/ 1 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 1 mayıs anlat bakalım kim kazandı ödül ne ?

Survivor 1 Mayıs günü Anlat Bakalım oyunu kim kazandı. Survivorda sembol oyunundan önce takımlar aralarında Anlat Bakalım oyunu ile mücadele etti. Birbirlerine halk arasında bilinen Tabu oyunu oynayıp puan topladılar. Kazanan takıma ödül verildi.

Survivor 1 Mayıs Anlat Bakalım Oyunu Ödülü Ne?

Sembol oyunundan önce oynanan Anlat Bakalım oyununda ödül kazanan takımda herkese 2 adet tost verilecek. Tost bol kaşarlı ve bol sucuklu olacak. Alp Kırşan’ın sunduğu anlat bakalım 1 mayıs izleyicileri karşısında yarıştılar.

Survivor 1 mayıs Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı ?

Takımlar arasında Turabi de vardı. Ancak Turabi dinleyici tarafında ilk olarak çıktı ve hayal kırıklığı yaratarak takımına puan kazandıramadı. Karşı takım ise Hilmicem ile çok iyi performans çıakrtarak oyunu aldı. Hakan sadece geç bilmiyorum diyerek geceye damgasını vurdu. Şato ve tırtıklamak kelimelerine direk geç diyerek sadece zaman kaybetti ve sadece 1 soru bilebildi. Hakan’ın annen sana aptal olunca kadayıf kafalı demesini ben nerden bilebilirim dedi. Perilerin yaşadığı yere de şato konusu eleştiri oldu. Son durum 3-3 gönüllüler ve ünlüler eşit gidiyor. Eşitliğin arasından TV8 reklama girdi.

Bir sonraki Turda Turabi 4 kelimeyi anlatmayı başardı. Rakip olarak Birsen ve Hilmicem eğer 5 anlatım yapabilirse takımlarına +1 puan kazandıracak. 4 kelime bilmesi halinde iki takım da puan alamayacak. Süreleri bitti ve ünlüler 4-3 genel puanlamada anlat bakalım oyununda öne geçtiler. Gönüllüler Hakan ile hanesine bir puan daha yazdırdı ve 4-4 eşitlik tekrar sağlandı. Başabaş mücadele devam ediyor.

Kıyasıya mücadele veren takımlar arasında gönüllüler 5-4 öne geçti. Devam eden oyunda Hilmicemin muhteşem anlatımı ile 6-4 anlat bakalım oyununda gönüllüler tekrar öne geçtiler.

Yağmur ile Hakan anlat bakalımda Yağmurun anlatımları ile takımlarına puan kazandırdı ve 7-4 ile öne geçtiler.

Gönüllüler anlat bakalım ödülü olan 2 şer adet tostu yemeye hak kazandılar. Şimdi sırada Sembol oyunu var. Survivor 1 mayıs sembol oyununu kim kazandı ve kim elendi konumuzdan takip edebilirsiniz.