Survivor 2018 10 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

/ 10 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 10 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

Bu akşam oynanan Survivor 2018 10 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı ödülün sahibi hangi takım oldu. 10 mayıs anlat bakalım oyunundan sahneler ile kazananı açıkladığımız haberimizin detaylarına bakın.

Survivor 2018’in en heyecanlı ve güldüren yarışma oyunu anlat bakalım a hoşgeldiniz. Alp Kırşan’ın sunumu ile 10 mayıs anlat bakalım oyununda çok heyecan dolu sahneler oldu. Özellikle herkesin merak ettiği 10 mayıs akşamındaki Ümit Karan’ın anlatımı. Hepimizi bizden aldı.

Anlat bakalım oyununun en çok beğenilen oyuncusu ise Yağmur. O kadar doğal anlatımları var ki izlerken sanki arkadaşınızı izliyorsunuz gibi hissettirebiliyor. Ödül oyunlarının stresi yanında tüm gerginliği atan anlat bakalım oyunu Survivor’un perşembe akşamları vazgeçilmez

Ada takımlarının birleşmesinden sonra anlat bakalım oyunu bitecek mi 10 mayıs son izleyeceğimiz anlat bakalım oyunumu bunu bizde çok merak ediyoruz. Umarız anlat bakalım neden artık yok diye aramayız. Çünkü oyunlarda izlerken bizde ekran başında geriliyoruz. Bu bir gerçek. Anlat bakalım onunda ise heyecanlanıyoruz ve gülüyoruz. İkisinin de vücudumuza etkileri çok farklı.

Turabi takımından ayrı duruşunu anlat bakalım oyununda nasıl sergileyecek. Anlat bakalım oyunun en önemli temeli arkadaşını iyi tanımak ve ona kelimeyi anlayabileceği yoldan anlatmak ancak Turabi’nin adada kimse ile iletişimi kalmadı. Hem anlatan tarafta hem de anlatılan tarafta Turabi’nin şansı yok denecek kadar az.

Anlat Bakalım oyunu nasıl oynandığına da değinelim. Alp Kırşan’ın yönetiminde masada duran kağıtlarda her kelime için 5 yasaklı kelime bulunuyor. Yarışmacının yasaklı kelimeleri kullanmadan hedefine ulaşması gerekiyor. Ancak bu kelimeleri okuduğunuzda aklınıza ilk bu kelimeler yer ettiğinden anlatım esnasında kullanmamak ta çok zor. Heyecanlı dakikalar bizi bekliyor. Resmi kaynak bilgisi olmasa da gönüllüler anlat bakalım oyununu kazanacağı bilgisini aldık. Bu akşam gerçekten gönüllülerin kazanıp kazanamayacağını göreceğiz.

Birleşme partisinden Aleyna Tilki ilk görüntüler yayınlandı

Survivor 2018 11 mayıs sembol oyununu kim kazandı ? Kimin ailesi geliyor haberi için tıklayın

Gönüllüler anlat bakalım oyununu kazanmış bulunmaktalar.

Acun Medya Survivor 2018’e karşı anlat bakalım oyunu için tıklayın.