Survivor 2018 11 haziran Turabi Diskalifiye mi oldu ?

/ 12 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 11 haziran Turabi Diskalifiye mi oldu ?

Turabi’nin çatlağı dolayısı ile EM-Ar’ı çekilmişti. Doktor raporu gelen Survivor 2018 11 haziran Turabi Diskalifiye mi oldu merak edildi. Konseyde Mustafa Kemal’in elenmesinin ardından Turabi’nin yarışmaya devam edemeyeceğini ve Turabi elendi diskalifiye oldu demek zorunda kaldı.

Yarışmadan sakatlığı nedeni ile ayrılan Turabi karar itiraz etti. Beni diğerleri ile karıştırma abi ben acıyı hissetmem ben dayanırım eğer yarışamaz isem beni ozaman elersin ama ben bu kadar hazırlanmışım Acun abi beni yarışmadan gönderme dedi. Ne kadar ne dedi ise de eğer Turabi yarışmaya devam etmesi durumunda hayati tehlike olacağının söylenmesine aldırış etmedi. Ben kabulüm ben devam edicem dedi Turabi ancak yarışmadan diskalifiye edildi.

Turabi Survivor’dan neden ayrıldı ?

Çatlağı nedeni ile MR çekilen yarışmacı ben size kendimi ıspatlayacağım dedi. Yarışmadan elenmeyecek Turabi ancak oyunlara çıkamayacağını söyledi Acun Ilıcalı. Ben her türlü oynarım yarım bırakmam ve bunu doktorumuza da ıspatlarım dedi. Acun kararı ben veremem dedi. Kararı doktorumuz veriyor dedi. Yapım ekibi ile birlikte bu karara vardık dedi. Turabi ise kemik benim kemiğim acı benim acım dedi. Doktor Metin Bey gelince 2 gün sonrasında Turabi ile birlikte toplantı yapılacak. Bu durumda sadece sahaya çıkamayacağını ancak eleme adayı olabileceğini buna takımın ve kendin karar vereceksin denildi. Eleme sonuçlarına göre yarışmadan ayrılman belli olacak denildi. Şimdi Turabi kemik benim kemiğim ben oynarım dedi ancak karar iki gün sonra Metin doktorun kararı ile açıklığa kavuşacak. Bu riski Survivor almayacaktır diye tahmin ediyoruz.Benzer Konular