Survivor 2018 11 mayıs sembol oyununu kim kazandı ? Kimin ailesi geliyor

/ 11 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 11 mayıs sembol oyununu kim kazandı ? Kimin ailesi geliyor

Survivor 2018 bu akşam 11 mayıs sembol oyununu kim kazandı ? Hangi kazanan yarışmacının kimin ailesi geliyor. Haftalarca beklenen o an geldi ve kazanan bir erkek ve bir bayan yarışmacının aileleri Dominic’e gelecek.

Survivor 2018 sembol oyunlarını oynayan yarışmacılar sembol parçalarını haftalarca topladılar. Onlar için en önemli ödül oyunu. Aylarca görmedikleri ailelerini Dominic’te görebilmek için mücadele ettiler. 11 mayıs sembol oyununda yarı final mücadelesi verilecek ve tam iki kişinin ailesi Dominic’e getirilecek. Aileler sadece Acun’dan bir telefon bekliyorlar.

Turabi çok hırslı. Daha önceden annesine bağlılığını bildiğimiz Turabi çok iddialı konuştu. Parkurda ölüm tehlikesi dahi olsa ben bu parkura girerim ve ailemi buraya getiririm dedi. Ölümü göze alan ahrasif oyuncu Turabi sembol oyununu kazanabilecek mi kaybetmesi durumunda kime tutunacak. Adada hiç arkadaşı kalmayan Turabi konuştuğu her sözü ile olay oluyor. Daha öncden annesi ile alakalı oyunlarda diğer yarışmacı arkadaşlarına sanki sonuç onların ailesini de ilgilendirmiyormuşçasına bu oyunun sonunda benim annem var puanını alıp usluca çekileceksin köşene dediğine şahit olmuştuk. Turabi’den ölümüne bir yarış bekliyoruz bu akşam.

Parkur yenilendi ve geliştirildi. Yarışmacılar arasında ne büyük tedirginlik te burada oluşuyor. Anneleri için gözleri kapalı yarışacak yarışmacılar tedirgin oldu. Bukadar hırslı girecekleri parkurun yenilenip geliştirilmesinden korku duydular. Tanımadıkları parkurda ödülün etkisi ile sakatlık çıkması an meselesi. Alışık olmadıkları engeller ile dolu olan parkurda kafalarını vurabilirler. Umuyoruz ki doktorluk bir durum olmadan güçlü parkuru geçmeyi başarabilirler ve ödüle mutlu olarak ulaşım sağlanır. Survivor 2018’de oynanmış en mücadeleci oyun olacak. En büyük ödül verilmiş olacak.

11 Mayıs’ta Survivor’u Acun sunacak. Küçük oyunları Alp Kırşan’a bırakan Acun, yarışmanın kritik anlarında kendisi herzaman Dominic’e geliyor. Yarışmayı deneyimi ile sunan kanal sahibi Acun Ilıcalı bu akşam hangi yarışmacının ailesini Dominic’e getireceğini açıklayacak. Daha doğrusu yarışmacılar kendisi açıklamış olacak.

Ümit Karan çok iddialı. Beach’te Anıl ile yaptığı sohbette sinsice sadece diğer yarışmacıların amaçlarını dinliyor. Onlarla sohbet etse de sinsi bir kurt gibi yarışmacıların gerçek düşündüklerini ve planlarını çözmeye çalışıyor. Sembol oyununu kazanır ailesini adaya getirecek sadece tek bir erkek yarışmacı ile kadın yarışmacı olacak. Ümit bunun çok iyi farkında olduğu için arkadaşlarını planı doğrultusunda motive ediyor.

Adaya hangi yarışmacının ailesi geldi ?

Adaya hangi yarışmacının ailesi geldiği henüz açıklanmadı ancak hangi yarışmacının ailesinin gelmediği hakkında düşüncelerimiz var. Bu akşamın en hırslı oyuncusu Turabi’nin ailesinden aldığımız habere göre Dominic’e davet için telefonları çalmadığı yönünde. Bu akşam Turabi’nin nasıl performans sergileyeceğini merak ediyor olsak ta ailesini getirmeyi başarayamayacak. Peki ya hangi yarışmacılar Survivor 2018’de 11 mayıs sembol oyununu kazanıp ailesini getirdi ?

Gönüllüler şuan kazandıkları yemek ödülünün tadını çıkartıyorlar. Ünlüler ise kaybettikleri oyunu adalarında tartışıyorlar.

Erkeklerde Ümit Karan elendi. Adem, Turabi ve Hilmicem arasında mücadele devam ediyor.
Kızlarda Merve elendi. Birsen, Damla ve yağmur devam ediyor.

Kızlarda Yağmur Birseni elendi ve Yağmur ve Damla finale kalan iki bayan yarışmacı oldu.
Erkeklerde Turabi elendi ve Adem ile Hilmicem finale kalan iki isim oldu.

Survivor 2018 11 mayıs sembol oyununu kazanıp finale kalan isimler Adem, Hilmicem, Damla ve Yağmur oldu.

Adaya kimin ailesi geliyor ?