Survivor 2018 15 haziran galibi kim oldu ? Sonuçlar nedir

/ 15 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 15 haziran galibi kim oldu ? Sonuçlar nedir

Survivor 2018 15 haziran galibi kim oldu merak edilen konuların başında geliyor. Survivor 15 haziran kim kazandı yarışmacılar bireysel oyunu sonuçlar nedir kim kime karşı oynadı detaylarını paylaştık. Yarışmada Survivor 15 haziran kızlardan kim kazandı diğer konu oldu.

Adem Hakan’a karşı oynadığı oyunda başa baş mücadele oldu. Hakan atışlara önce başlayınca atışlarda iyi olan Adem’i parkurda öne geçerek egale etti. Hakan Adem’e atış izni vermeden puanını korudu ve Adem’den bir puan eksiltmeyi başardı. Ardından başlayan Murat Ceylan Anıla karşı puan durumunda 4-3 öndeydi. Anıl atışlara önce geldi ve avantajı yakaladı. Murat Ceylan henüz atış yapamadan Anıl iki vuruşu da yaparak puan durumunu 3-3 olarak eşitledi. Yarışmacılar arasındaki hız devam ederken Survivor 15 kim kazandı merak edilmeye devam ediyor.

Survivor 15 haziran ödül oyunu kim kazandı yarışına Nagihan 4 puan Sema 3 puan ile başladı. Sema parkurda geri kalsa da puzzle -‘da öne geçti. Atışlara önce geçen Survivor 15 haziran kim kazandı Sema kazandı ve 3-3 olarak puanını Sema da eşitlemiş oldu. Her kazanan oyuncunun puanını sabit tuttuğu ve rakibinden bir puan yediği ödül oyunu çok çekişmeli devam ediyor. Herkesin merak ettiği soru Survivor 15 haziran galibi kim oldu son derece önemli bir ödül için yarışma devam ediyor. Adem Sema’ya biblo tutuş dersi verdi. Üstten Survivor 15 haziran kızlardan kim kazandı tuttuğunda aşağı doğru sallanıyor onun için ortasından tutmayı önerdi. Ancak yarışma esnasında uygulayabilmek hiç te kolay değil.

Survivor 15 haziran kızlardan kim kazandı

Hakan 4 puan ile arkadaşı Hilmicem 3 puan sahibine karşı mücadele başladılar. Aynı takımda aylardır omuz omuza yarışan ikili birbirlerine karşı oynamak ve rakip olmak durumundalar. Survivor kim kazandı sadece bir kişi başaracak. Hakan puzzle sırasında çok geride kaldı. Hilmicem atışlara başlayarak avantajlı halde yarışmayı sürdürürken ikisi de bir bir çekişmeli mücadele verdi. Hilmicem son vuruşunu başarılı atınca Hakan’ın puanı da 3’e düştü böylece Hilmicem üç hakan üç puan oldu Survivor 2018 15 haziran kim kazandı yarışma devam ediyor. Hakan puzzle de takılmasa idi büyük şans yakalayacaktı.

Tüm yarışmacılar kendi takım arkadaşlarına karşı mücadele verdiği Survivor 2018 15 haziran kim kazandı sonucunu kestirebilmek çok zor. Bizim Survivor 15 haziran kim kazandı tahminimize göre Anıl bu oyunu alacak gibi görünse de net sonucu birazdan açıklayacağız. Şuan için yarışma devam etmekte. Bakalım sonuca göre Survivor 15 haziran kızlardan kim kazandı açıklandığında ödülün sahibi kim olacak.Benzer Konular