Survivor 2018 15 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

/ 15 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 15 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

Salı günlerinin en eğlenceli yarışması Survivor 2018 15 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı ödül ne oldu? Hnagi takım anlat bakalımı kazandı ve sonuç ne oldu. Hepsi haberimizin detaylarında siz değerli okurlarımız için özen ile anlat bakalım geniş özetini verdik.

Ünlüler mi gönüllüler mi kazanacak eğlenceli yarışma programından herkese merhaba. Hakan Yağmur ile sahneye çıktı. Yağmur’un anlat bakalım performansı herkesi hayran bıraktı. Hakan’ın anlatımı için başladığı Ortaköy’de satılır cümlesine ilginç yanıt verdi. Ben İzmir’de oturuyorum diye bağıran Yağmur, Hakan’ı şoka uğrattı. Ümit Karan Birsen ile anlat bakalım oyununu oynadı. 15 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandığından daha çok bize yaşattıkları heyecan ile ön plana çıktı. Ümit karan takım arkadaşlarının taklidini yaparak geceye şen kattı.

Murat Hilmicem’e kelime anlatmaya çalıştı. Töre kelimesini anlatımı ile Muratı takdir eder iken Hilmicem’in verdiği tepkilerde kaldık oradan öteye geçemedik yani hala oradayız. Futbolcu adı ile Gökhan …. diye anlatmak isteyen Murat cevap yerine kürsüyü döven bir Hilmicem buldu. Geceye damgasını yine şüphesiz Yağmur’un 15 mayısta dadı anlatımı vurdu. Hakan’a anlatmaya çalıştığı gün kendini kopartan izmirli güzel Yağmur deli oldu. Hakan söyliyim mi diye dalga geçip gülerken Yağmur 15 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı sorusuna kendi takımını yazdırmak için kendini koparttı. Dadı kelimesini bilemeyen Hakan’a yarışma sonrasında sitem etti.

15 mayıs gecesi yarışma sonunda Ümit Karan ile Nagihan halay çekmeye başladılar. Kendileri hem çalış hem oynayarak eğlendiler. Yarışmayı gönüllülerin kaybettiğini düşünüyoruz ancak ünlüler de kaybetmiş olabilir. Bu akşam oynana anlat bakalım 15 mayıs kim kazandı ilk haberini sitemiz dizitvlist.com adresimizden yayınlayacağız. Ve gelen son haber ile sonucunda gönüllülerin kazandığı bilgisini aldık.