Survivor 2018 15 mayıs baraka ödülünü kim kazandı ? hangi takım

/ 15 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 15 mayıs baraka ödülünü kim kazandı ? hangi takım

Bu akşam TV8’de Survivor 2018 15 mayıs baraka ödülünü kim kazandı ? hangi takım barakaya gitti. Baraka ödülü için yarışan yarışmacılar gönüllüler mi ünlüler mi baraka ödülünü kazandı 15 mayısta merak ediliyor.

Kıran kırana ve başa baş bir mücadele ardından baraka ödülü açıklanacak. Baraka ödülünün diğer ödüllerden ayrıcalığı bulunuyor. Baraka ödülünü kazanan takım baraka denilen son derece lüks eve gidiyor. Evin içerisinde lüks koltuklardan jakuziye kadar imkanlar bulunuyor. Burada oturup rahatlamak yarışmacılar için en önemli ödüller arasında. 15 mayıs Survivor ödülü de baraka. Bu akşam kazanan takım müthiş konforlu tatil modundaki baraka isimli eve gidip güzelce yıkanıp rahatlayacaklar.

Oyunlar içerisinde gerginlik birleşme partisinden sonra azaldı. Turabi’de aldığı uyarılara kulak asarak eskisi gibi çıkışlar yapmıyor. Zaten sert çıkışları yüzünden konseyde 6 oy ile Turabi isminin çıkması onun arkadaşlarına bakış açısını değiştirdi. Turabi en çok Ümit Karan’a kızdı. Adaya ilk geldiklerinde senin adını finale kadar yazmayacağım demiş olduğunu öne sürdü. Ümit bu konuda bir konuşma yapmadı.

15 mayıs akşamı ciddi bir sakatlanma da yaşamadık. Damla’nın ailesinin Dominik adasına gelecek olması onu motive etti. Damla bu akşam verdiği performans ile ön plandayken Yağmur ise kaybettiği sembol oyunu sonucunda yıkıntısını halen atamamış olsa gerek oyunlara tam odaklanamadı. Ünlüler bu hafta iyi performans veremedi. Ancak gönüllülerin performansı izlenmeye değerdi.

Turabi eskisi gibi oynayamıyor. Eskiden çok daha sayı toplayan Turabi’nin hırsına yenik düştüğünü düşünüyoruz. Sinir sisteminin bozulduğunu ve oyunlara odaklanamadığını düşündüğümüz Turabi için final pek görülmüyor. Ancak baraka ödülü için 15 mayıs günü çaba sarf etse de nafile gibi gözüküyor. Hilmicem takımı ile sağladığı uyum sayesinde sayı toplamaya devam ediyor.

Survivor 15 mayıs günü oynanan baraka ödülü sahibi olacak takım baraka ödülünü kim kazandı ? Hangi takım barakaya gitti tüm ayrıntıları ile haberimizin devamında sizin için yer verdik.
Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı