Survivor 2018 17 mayıs iletişim ödülünü kim kazandı

/ 17 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 17 mayıs iletişim ödülünü kim kazandı

Survivor 2018 17 mayıs iletişim ödülünü kim kazandı bu akşamın gülen yüzü hangi takım oldu. Survivor en önemli ödüllerinden birisidir iletişim ödülü. Aileleri ile konuşabilmek için ünlüler gönüllülere karşı mücadele verdiler.

Ümit Karan’ın takımında olan bütünlük bozulmasını gönüllüler değerlendirebilecekler mi?. Kazanan takım 17 mayıs ödülünü merak ediyor. Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununun ödülü ne diye merak edenler için iletişim ödülünü alacaklar. İletişim ödülü sayesinde Adem ile Damla ailelerini Dominik’e getirmelerinin yanı sıra telefonda görüşebilecekler.

Adem ile Damla ise ailelerini uzun bir aradan sonra ilk defa görecekler. Yani bu oyunu kazanıp kaybetmeleri Damla ve Adem için pek bir şey ifade etmeyecek diye düşünmeyin. Ailesinden herkesi getirme hakları olmadığından diğerleri ile iletişim kurabilecekler. Ardından da kendi aileleri ile yüz yüze görüşüp dokunabilecekler.

Hepimiz şuan ekranlarda başlamış olan Survivor 17 mayıs iletişim ödülü yarışmasını kim kazandı diye merak içerisinde. Sonucu sitemizden anlık yayınlayacağız. Tam da tahmin ettiğimiz gibi gönüllüler ödülü alarak adadan zafer ile ayrıldılar. Ümit Karan kaybetmeye çok üzüldü. Ne zamandır ben ailemin sesini duyamadım diye sitem etti. Oyun 9-9 dan 10-9 luk skor ile kıran kırana bir mücadele oldu.