Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyunu Hangi Takım Kim Kazandı?

/ 17 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyunu Hangi Takım Kim Kazandı?

Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyunu Hangi Takım Kim Kazandı yarışmanın tüm ayrıntıları. 17 Mayıs Survivor kim kazandığı hakkında detaylı haberimiz yarışma sırasında yaşananlar ile alakalı geniş özet.

Acun Ilıcalı’nın Türkiye’ye taşıdığı en güzel yarışma programı Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu hangi takım kazandığına dair yaptığımız haberimizde daha henüz yarışma olmadan ön bilgileri vermiş olacağız. Bugüne kadar verdiğimiz tüm tüyolar doğru çıktı. Yarışma yayınlanmadan verdiğimiz tüyolar sayesinde söylediğimiz takım her zaman galip geldi. Haberimizin detaylarında bugün ödül oyununu kim kazandığını sizlere ayrıntıları ile açıklayacağız.

Ümit Karan takımından ayrı takılan Turabi için birleşim çağrısına devam ediyor. Ada’nın Kaptan’ı olan Ümit grubundan verdiği zayi ile mutsuz görünüyor. Turabi’yi tekrar kazanmak ada birleşimi sırasında işine yarayacağını biliyor. Yönettiği adasında iç savaş olması durumunda zarar edeceğinin farkına vardı. Eğer Ünlüler takımı psikolojik bütünlüklerini sağlayamazlar ise bu geceki ödül oyununu da kaybedecekleri ancak Ümit’in gözü ödül oyununda değil hafta sonu yapılacak birleşim partisinde. Bir an önce takımını toplaması gerekiyor.

Ümit her oyun öncesinde takımını toplayıp moral ve motivasyon konuşmasının ardından inanarak kazanıyoruz çağrısı yapıyor. Futbol maçlarında kullanılan bu yöntem ile takımını kazanmak için motive ediyordu. İlk deva 17 mayıs günü toplantı adını verdiği birleşimi yapmadı. Amacı Turabi’ye gönderme yapmaktı ancak Turabi bunu ters anladı. Bana toplantılara katıl çağrısı yapıyorlardı şimdi kendileri de toplantı yapmıyorlar dedi. Turabi ayrıca Ümit’in toplantısı ile alay ederek el ele veriyoruz heyo hoyo kazanıyoruz hoppaaa diyorlar çok saçmaydı zaten dedi.

Bu akşam ödül oyununu Alp Kırşan sunacak. Ödülü sahibine verecek kişi yine Alp olacak ve Acun bu akşam Survivor’a katılmayacak. Takımlar an itibari ile yarışma adasına geldiler. 17 mayıs günü ünlüler takımı ile gönüllüler takımı arasındaki mücadele başlamak üzere. Adem Hakan’a karşı oynadığı oyunda çok yüksek performans sergiledi. Adeta Hakan karşısında bu kadar etkili olmasını beklemediğimiz yarışmacı kazandığı sembol oyunundan sonra yüksek motive sağladı. Ödül oyunlarında da bunu gösteriyor.

Hilmicem neden ödül oyunlarında havuza düşme sırasında artistik atlamalar yapıyor anlayamıyoruz. Daha hızlı olmadığı kesin saliseler ile yarışılan bu ödül oyununda gereksiz süre kaybettiği konusunda hemfikiriz bir an önce bu tavrından vazgeçip takımı için çabalamaya başlaması gerekiyor. Havuza düşme konusunda düz düşüşü tercih eden Ümit Karan 17 mayıs yarışmasında büyük fark yaratıyor. Atışlara 1-2 saniye önce başlamanın bu kadar önemli olduğu günde bizce yapılmamalı.

Geceye yakışmayan durum ise 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı diye izlediğimiz sırada Mustafa ile Hilmicem arasında yaşandı. Mustafa’nın kullandığı uygunsuz söz Hilmicem’i sinirlendirdi. birbirlerinin üzerine yürüyen iki gergin yarışmacı da kendisini haklı gördü. Yarışmacıların araya girerek zor ayırdığı iki yarışmacı yerlerine oturdu tam sakinleşti ortam derken ikinci patlama yaşandı.

Murat ünlüler takımındaki Mustafa’ya doğru yeter tamam otur haksızsın Mustafa yeter demesi ile ortam tekrardan gerildi. Yerinden fırlayan Mustafa bu sefer Murat’ın üzerine yürüdü ben haksız değilim diye kabul ettirmeye çalıştı. Araya tekrar en önde Ümit’in girmesi ile yarışma kazanan takımı seçmek için devam etti ancak tatsızlık bitmedi ortam gergin kaldı.

İş bu Survivor 2018 17 Mayıs Ödül Oyunu Hangi Takım Kim Kazandı hangi takım ödülün sahibi olduğu henüz kesin netlik kazanmış olmasa da bizim tüyomuz gönüllülerin kazandığı görüşü yönünde oldu. Ödül oyununu 17 mayısta kazanan takım gönüllüler olup eleme oyunun ilk yarışmasını ünlülerin kazanacağını düşünüyoruz. Ünlüler galibiyetlerini işte böyle kutladı.
Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı sonuçlarını buradan görebilirsiniz.