Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı

/ 16 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı detayları ile haberimizde. Survivor 17 mayıs ödül oyunu kıran kırana mücadele sonucunda kazanan takım belli oldu. Survivor 2018 yarışmacıları her hafta kazandıkları ödül ardından hafta sonları kayıp vermeye devam ediyor.

Survivor oyunu Spartacus dizisindeki gladyatörlere benziyor. Adada birbirlerine kısmen yardımcı olup sohbet muhabet ederken zaman geçiriyorlar. Ancak arenaya çıktıklarında ödül oyununu kazanmak için birbirlerini tanımadan mücadele ediyorlar. Bireysel dokunulmazlık oyunlarında ise en yakın arkadaşının fermanını veren dostlara şahit olduk. Kıran kırana bu mücadelede Survivor 2018 ödül oyununu kazanmak kolay olmuyor. İki takım da 17 mayıs ödülü için birbirleri ile sonuna kadar mücadele ediyor sonrasında ise dostça adalarına ayrılıyorlar.

17 Mayıs ödülünün ne olduğu merak edilen sorular arasında. Ödül oyunu sonucunda sadece bir takım ödülün sahibi olacak. Ödül yemek ile alakalı ancak ne olduğu şuan için sır gibi saklanan konular arasında. Şuan çekimleri tamamlanmış olan 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı biliniyor. Basın ile henüz açıklanmamış ödül oyunu için bizim aldığımız duyumlar gönüllülerin kazandığı yönünde. Hafta sonu oynanacak eleme oyunlarında ise gönüllüler oyunu kaybedeceği yönünde tahminlerimiz bulunmakta.

Bu akşam oynanan ödül oyununun sahibi ada birleşiminden önceki ödülün sahibi olacak. Survivor 2018 perşembe günü ödül oyunu sonucuna göre iki takım arasından sevinen takım seçilecek. Bu akşam oynanacak bir diğer oyun ise anlat bakalım 17 mayıs oyununu kim kazandığı olacak. Aslında bu oyun daha çok zevk veren oyun. Bizim tahminimiz için alakalı konumuzu okuyabilirsiniz. Kıran kırana yarışmacıların verdiği performans kadar ekran başındaki izleyicilerimizin de yüreklerini ağzına getiriyor.

Ümit Karan, Turabi’nin son zamanlardaki tavırlarını kınıyor. Neden yarışmalarda yanımızda durmuyor bizim ile beraber olmuyor diye sitem ediyor. Aslında Ümit birlik ve beraberlikten yana iken Turabi biz kırdığımız kalemi düzeltmeyiz bize yakışmaz bu yolu ben seçmedim ünlüler kendileri seçti ben hep aynı yerde ve yolumdayım dedi.

Bu akşam oynanan ödül oyununda Yağmur kaybettiği sembol ödülünden sonra Damla’ya bakışı değişti. Aralarında hır çıkmasa da dinamit gibi bakıyor Yağmur. Damla’nın en ufak atarlanmasında Yağmur’un patlayacağı kesin. Bu akşamı hayırlısı ile bitirdik ancak Yağmur’u bukadar kinci olarak hiç tanımamıştık. Arnavut güzeli yarışmacımıza sinirlerine hakim olmasını temenni ediyoruz. Zamanında yersiz çıkışları yüzünden Turabi’nin durumuna düşmesini istemeyeiz.

Yarışma sırasında adada gergin anlar yaşandı. Mustafa’nın Hilmicem’e ödül oyunu sırasında söylediği sözler takdir edilmedi. Hilmicem ve Mustafa birbirlerinin üzerine yürüdüler. Hilmicem mantıklı davranarak ve takım arkadaşlarının araya girmesi ile yatışma sağlandı. İkinci patlama ise Murat’ın Mustafa’ya haksızsın kabul et otur sözleri ile tekrardan alev aldı. Bu heyecan veren çekişmeli mücadelede Survivor 2018 17 mayıs ödül oyununu kim kazandı rant durumundan bakıldığında daha önemli oldu. Hilmicem ve Mustafa arasındaki ödül oyununu kim kazandı.

Ödül oyununun kısa özeti ünlülerin yüzünü böyle güldürdü.