Survivor 2018 18 mayıs ödül oyunu kim kazandı Mustafa Kime Sinirlendi

/ 18 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 18 mayıs ödül oyunu kim kazandı Mustafa Kime Sinirlendi

Ada birleşiminden önce Survivor 2018 18 mayıs ödül oyunu kim kazandı Mustafa Kime Sinirlendi olaya damgasını vurdu. Nagihan ağlarken Turabi kimden özür diledi hepsi haberimizin detaylarında. 18 Mayıs ödül oyununu kazanan takımdan çok yaşanan olaylar dikkat çekti.

Survivor 18 mayıs ödül oyununda olaylar Nagihan’a Mustafa’dan gelen sözlerle başladı. Son birkaç bölümdür Mustafa’dan sert çıkışlar görmeye başladık. Bundan öncesinde Turabi’nin sert çıkışlarına Acun dur demişti. Turabi’nin susması ile birlikte er meydanına Mustafa çıkıp boy göstermeye başladı. Hilmicem ve Murat’tan sonra Nagihan’a tutunan Mustafa nereye saldıracağını bulamadı. Şuana kadar üç yarışmacıya da diş geçiren Mustafa’nın agresif tavırları durmak bilmiyor. Ağzına aldığı kelimeleri sanki tanıdığımız Mustafa sarfetmiyor.

Mustafa Nagihan’a oyunu öğretmeyi sert bir dille başlayınca küfürler havada uçuştu. Nagihan’ın Mustafa’nın üzerine yürümesi ile birlikte Ümit Karan araya girmek istese de Nagihan’dan nasibini aldı. Hiç acımadan iki dakika içerisinde Nagihan tarafından harcanan Ümit Karan 18 mayıs ödül oyunu kim kazandı izleyemedi bile. Morali bozulanlar bunlarla da sınırlı değil. Nagihan’ın atışları sırasında Mustafa’nın alay etmesi üzerine Nagihan bana ağzını açma dedi. Mustafa alaycı gülüşü ile ne yapacaksın deyince ortalık kavga yarışına döndü. Ümit Karan’a da burada palyaço oynamıyor bana bir daha gülme diye sert dille uyardı.

Mustafa’nın küfürlerinden rahatsız olan Yağmur, Mustafa’ya haklı olarak biraz sözlerine dikkat edermisin diye uyardı. Mustafa Yağmur’u eli ile işaret ederek senin yaşın ufak büyüklerine saygı duy benim ile böyle konuşamazsın dedi. Ödül oyunu oynanması sırasında Yağmur burası Survivor 2018 burada yaş yok ödül oyununu kim kazanırsa alır gider ne alakası var yaş ile dedi ancak Mustafa’dan oda nasibini alan yarışmacılar arasında oldu.

Yaşanan gerginlikten sonra Turabi oyun sonunda konuşarak belki diğer arkadaşlar özür dilemez ama ben Nagihan için özür diliyorum. Kusura bakmasın derken Nagihan 18 mayıs ödül oyunu gecesi göz yaşlarını tutamadı ve Turabi’nin sözleri üzerine ağlamaya başladı.

Ada’dan gönüllülerin ayrılması sırasında Turabi otobüsün yanına gitti. Camdan sarkan Mustafa’yı tekrar uyardı ve sen suçlusun dedi. Mustafa kendini hala savunmaya devam etse de Turabi sert bir dille Mustafa’nın suçlu olduğunu söyleyip olay yerinden ayrılması ödül oyununun gündemi oldu. Peki ya bukadar çekişmeli bir oyunu kim kazandı.

Her yarışmada tutturduğumuz tahminimiz Survivor 2018 18 mayıs ödül oyunu kim kazandı konusunda bugün ünlülere şans veriyoruz. Bizim aldığımız tüyolara göre 18 mayıs ödül oyunu sahibi ünlüler oluyor. Verdiğimiz tüyolar tekrar doğru çıktı ve ünlüler 10-3 oyunu kazandı. Son oyun Mustafa Hilmcem’e karşı oyanadı ve puanını takımına verdi.