Survivor 2018 19 mayıs bireysel dokunulmazlık oyunu

/ 19 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 19 mayıs bireysel dokunulmazlık oyunu

Survivor 2018 19 mayıs bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazanır ise dokunulmazlık kolyesini kim kazandı olacak. Dokunulmazlık kolyesini kazanan yarışmacı elenmemeyi garanti eder iken takımından bir kişiyi eleme adayı yapacak.

Bu akşam oynanan 19 mayıs dokunulmazlık oyunundan sonra kaybeden takım kısa süren bireysel dokunulmazlık oyununu oynayacak. Bireysel dokunulmazlık oyununda kendisini bu hafta için garanti altına alan yarışmacı en zor anlarını konseyde verecek. Artık takım içerisinde çok fazla yarışmacı kalmadığından seçim çok zor. Kendi takımından bir kişiyi eleme adayı göstermek zorunda. Konseyde dokunulmazlık kolyesi kimi söyleyip elem potasına koyacağını Acun Ilıcalı karşısında açıklayacak.

Survivor 2018 19 mayıs bireysel dokunulmazlık oyunu kaybeden takım içerisinde oynanacak ve kim kazandı ise kolyenin sahibi olacak. 19 mayıs dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ve aldı ise işi çok zor olacak. Kendi takım arkadaşlarına karşı ter dökerek sonucunda kendilerinin elenmemesi için yarışacak yarışmacılarımız. Sadece eleme oyunlarına katılan Acun Ilıcalı bu akşam hem dokunulmazlık oyununda hemde konseyde programı sunacak.

Bireysel dokunulmazlık oyununu Alp Kırşan yöneteceğini düşünüyoruz. Bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı sorusunu Alp ile izleyeceğiz. Bize göre gönüllüler takımı eleme adayı verecek. Eğer eleme adayını gönüllüler verir ise bireysel dokunulmazlık oyununda Hakan ile Hilmicem arasında çekişme olacak. Son zamanalarda performans artışı gösteren Hilmicem eğer bireysel dokunulmazlık 19 mayıs oyununu kazanması durumunda konseyde kimi söyleyeceğini merak ediyoruz.

Bizim tahminlerimize göre eleme Survivor 2018 19 mayıs akşamı konseyde eleme adayları arasında Yağmur olacak. Survivor 2018 19 mayıs bireysel dokunulmazlık oyunu Ancak oylama sonucunda Yağmur’un aday olması durumunda eleneceğini düşünmüyoruz. Bireysel dokunulmazlık kolyesi sadehibi Hilmicem olması durumunda takımından bir kişiyi söylemesi gerekiyor. Eğer ki ünlüler dokunulmazlık oyunu sonucu mağlup olur ise işleri zor. Turabi kesin olarak eleme adayı olacak. Ancak halk Turabi’yi gönderecek mi göreceğiz.

Tahminlerimiz bugün de doğru çıktı! Dediğimiz şekilde Yağmur oylama sonucu potaya gitti. Hilmicem kolye sahibi olarak Birsen’i seçti. Tahminlerimiz doğru çıktı. İyi seyirler.