Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 19 mayıs kim eleme adayı oldu

/ 19 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 19 mayıs kim eleme adayı oldu

Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? 19 mayıs kim eleme adayı oldu kimler potaya kaldı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi kimi seçti hepsi haberimizin detaylarında.

Mustafa’nın adada yarattığı gerginliklerden sonra iki takım da iyice gerildi. Turabi modelini uygulamaya karar veren Mustafa er meydanında. Her bölümde çıkardığı ortam gerici tavırları ile dikkatleri üzerine çekip reklam yapma peşinde olduğunu düşünüyoruz. Turabi’nin son bölümde özür dilemesi ile olayı tatılıya bağlamasını beklerken bu şekilde Mustafa’dan tavır kesinlikle beklemiyorduk.

Hakan gönüllüler takımı adına büyük konuştu. Hakan 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı diye düşünmenize gerek yok. Bugüne kadar gördüğünüz ve görebileceğiniz en büyük mücadeleyi vereceğiz ve bu akşamki 19 mayıs kim eleme adayı olursa olsun o kişi bizim takımımızdan olmayacak dedi. Çok iddialı konuşan Hakan oyunu kesinlikle alacaklarına sonuna kadar güveniyor. Ünlüler de can ile baş ile mücadele edecekler ama biz kazanacağız dedi.

Survivor 19 mayıs dokunulmazlık oyunu öncesinde Ümit Karan konuştu. Oynayacağımız en gergin ve stres altında oyun olacak dedi. Sadece 6 kişi kalan ünlülerin elinde yazabilecekleri pek isim de kalmadı. 5 kişi kalmak istemeyen ünlüler ölümüne yarışacaklar. Son haftalarda hep eleme adayını biz verdik bizim takımımızdan azaldılar. Bizim takımdan eleme adayı vermemek gerekir buna artık engel olmalıyız dedi.

Yarışmacılar çok gergin kaybeden takım bir kişiyi konseyde eleme usulü ile eleme adayı belirleyecek bir kişiyi de dokunulmazlık kolyesi sahibi olacak oyuncu önce nedeni ile adını açıklayacak. Söyleyeceği kişi artık çok az. Ancak kendisi elenmemeyi garanti etmek için dokunulmazlık sembolünü kazanması gerekiyor. Kazanınca da isim söylemesi daha da zor. Survivor 2018 de en kritik maçlardan birisi olacak. Adaya veda etmemek için herkes elinden geleni yaptığı 19 mayıs günü sunuculuğu Acun Ilıcalı yapacak.

Ünlüler takımında kopukluklar olsa da sayıları çok az kalan ünlüler oyunu kaybetmesi halinde potaya Turabi’yi koyacakları kesin. Ancak Turabi oylama sonucunda eleneceğini düşünmüyoruz. Gönüllüler takımında ise oyun kaybetmeleri durumunda Yağmur yada Birsen eleme adayı olarak çıkacak. Yağmur anlat bakalım oyunu ile neşelendirdiğinden seveni fazla olabilir Birsen’in çıkması durumunda ise elenecek isim olabilir. Bunu konuşmak için henüz erken 19 mayıs akşamı eleme adayları belli olduktan sonra 20 mayıs eleme adaylarını bekleyip kimin elendiğini öğrenebileceğiz.

İş bu Survivor 2018 19 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ve 19 mayıs kim eleme adayı oldu sorularını detaylarımızda verdik. 20 mayıs dokunulmazlık oyununda görüşmek üzere. Tahminlerimiz bu gece de doğru oldu ve ünlüler büyük ara fark ile oyunu kazandılar. Gönüllüler bireysel dokunulmazlık oyununu oynamak için yerlerine gittiler. Gönüllüler bu akşam 2 eleme ismi verecekler.