Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesi kim kazandı

/ 2 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesi kim kazandı

Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesi kim kazandı sonucunu belirlemek üzere yerlerine geçtiler. Bireysel dokunulmazlık kolyesi 2 haziran günü çok önemli. Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesi kim kazandı detaylarını inceleyelim.

Zaten çok az sayıda kalan ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık koylesini alarak kendilerini garanti altına almak istiyorlar. Garanti altına hangi yarışmacı kendisini alır ise dokunulmazlık kolyesi sahibi olacak. Peki 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ? Acun Ilıca’lının dediği gibi tüm oyunlar yalan bu oyun gerçek. Adadan elenecek isimlerin belirleneceği dokunulmazlık oyunudur.

Turabi elimizden geleni yaptık fazlasını yaptık hatta. Son sayıyı ben kazanamadım ancak sonuç ortada. Bireysel dokunulmazlık için yarışacağız. En üzücü konu bizden aday çıkacak olması. Takımımdan özür diliyorum. Kazanabilirdik ama olmadı dedi. Hilmicem dokunulmazlık sembolünü kazandı.Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesi kim kazandı Ünlüler ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynamaya geçtiler.

Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesi kim kazandı

Alp Kırşan’ın sunduğu sadece bir kazanan olacağı bireysel dokunulmazlık oyununu başlattı. Adem gerçekten elimizden gelenden fazlasını yaptık hatta sesim kısılana kadar bağırdım destek oldum dedi. Bazen bazı şeylerin önüne geçilmiyor oyunu onların kazanması lazımmış kader öyle yazılmış bizim kaderimiz de burada olmakmış yapacak bir şey yok dedi. Herkese başarılar diledi.

Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesi kimin oldu

Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ünlüler takımındaki en iyi dengeyi sağlayan oyuncunun oldu. Kolye sahibi konseyde oylama sonrasında bir kişinin adını verecek. Verdiği kişi doğrudan eleme potasına gidecek. Mustafa Kemal kazandı ve bireysel dokunulmazlık kolyesi sahibi oldu. Bu hafta elenmemeyi garanti altına alan ünlüler takımından Mustafa Kemal oldu. Peki konseyde kimin adını söyleyecek ?Benzer Konular