Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayları kim

/ 2 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayları kim

Her cumartesi yapılan eleme Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayları kim olduğunu merak ediyoruz. Adada sadece 11 kişi kaldı. Ünlüler takımı iç savaşlarına yenik düştü. Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı ise adaya rahat giderken diğer takım Survivor 2018 2 haziran bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı kolyenin sahibine adını yazdırmak için mücadele etti.

Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi yarışmacı adadan bugün için elenmemeyi garantilemiş olacak. Kendisini garanti altına almak için bireysel dokunulmazlık oyununu kazanması gerekiyor. Ancak bu kadar az kalmış takım arkadaşları arasından da bir kişiyi eleme adayı belirlemesi gerekiyor. 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı hangi takım merak ediliyor. Hemen Survivor 2018 2 haziran tüyosunu verelim.

Ünlüler takımı Survivor 2018 e çok iyi başlamışlardı. Takımlarından iki kişiyi Acun’un onayı ile gönüllüler takımına sevk edilmişti. Ancak ünlüler takımı çıkan iç kavgaları nedeni ile artık takım ruhunu kaybettiler. Gönüllüler takımı ise özellikle son ödül oyunu İstanbul macerasından sonra birbirlerine karşı daha da fazla kenetlendiler. Bizim tahminimiz son eleme oyunlarını gönüllülerin kazanacağı yönünde düşünüyoruz. Ünlüler takımı son zamanlarda rekabet güçlerini yitirmiş hepsi ada birleşiminden sonra oynanacak bireysel dokunulmazlık oyunlarını bekliyorlar.

Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Düşüncemize göre kaybeden ünlüler takımı Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusuna kendi isimlerini yazdıramayacak. Survivor 2 haziran gönüllüler takımı kazanması halinde ise yine aldığımız tüyolar neticesinde bireysel dokunulmazlık oyunu oynayan ünlüler arasından Adem tekrar bireysel dokunulmazlık koylesi sahibi olacağını düşünüyoruz. Ünlüler takımı kaybetmesi durumunda Turabi eleme adayı olacak ancak Turabi’nin yanında başka kim olacağını henüz bilmiyoruz.

Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık hangi takım kim kazandı e

Adada Turabi ve Adem kavgaları hız keserken yeni cephe açıldı. Merve ve Mustafa Kemal arasında geçen ateşli atışma bir anda kavgaya dönüştü. Mustafa’nın konuşmasına bile izin vermeden car car konuşan Merve’yi sakinleştirmek hiç kolay olmadı. Takım arkadaşları araya girerek Merveyi sakinleştirdiler ancak adada sinirler gerilmiş durumda bir türlü normale dönmüyor ve kavganın olmadığı bir bölüm izleyemiyoruz. Bizim için önemli olan Survivor 2018 2 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı eleme adayları kim ve 3 haziran Survivor kim kazandı yine potaya hangi isimler çıktı. Tahminlerimiz doğru çıktı ve gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı ise bireysel dokunulmazlık oyununa geçtiler.

Tahmin ettiğimiz gibi oylama sonucunda Turabi eleme adayı oldu. Mustafa Kemal Turabi’nin yanına kimi eleme adayı seçti ? Sonucu Mustafa Kemal Kimi Eleme Adayı Seçti konumuzdan öğrenebilirsiniz.



Benzer Konular