Survivor 2018 2 haziran kim eleme adayı oldu

/ 3 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 2 haziran kim eleme adayı oldu

Ada birleşiminden önce son günlerde Survivor 2018 2 haziran kim eleme adayı oldu. Ünlüler hangi kişiyi oylama ile belirledi ve Mustafa Kemal kimi seçti. 2 Haziran günü eleme adayları kim oldu. 2 haziran kim eleme adayı oldu ise pazar gününü bekleyecek.

Ünlüler takımı 9-9 a kadar mücadele ettiler ancak gönüllüler takımı pes etmedi ve Hilmicem Turabi’ye karşı son oyunu kazanarak 10-9 takımını öne geçirdi. Hilmicem aynı zamanda takımını eleme adaylığından da kurtarmış oldu. Ünlüler takımı önce bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. Kendi takım arkadaşlarına karşı verdikleri mücadelede Mustafa Kemal en iyi performans sahibi olarak bu hafta elenmemeyi garantiledi.

Survivor 2018 2 haziran kim eleme adayı

Survivor 2018 2 haziran kim eleme adayı

Nefesler tutuldu ve konsey toplandı. Survivor 2018 2 haziran kim eleme adayı belirlendi. Öncelikle herkes tek tek isim yazmaya gitti. Turabi’nin isim yazması yaklaşık yarım saat kadar sürünce yarışmacılar huzursuzlandı. Turabi oyun yaptı. Tüm yarışmacıların isimlerini birden altıya kadar yazdı. Oyunun kurallarını söyledi ve öyle bir oyun hazırladı ki oyunun sonunda hep aynı kağıt çıkıyordu. Ancak televizyon başındakiler aynı oyunu oynadıklarında kendilerini hep iki numarada bulduklarında şaşırdılar. Turabi ilginç ve yaratıcı bir oyun ile herkesi şaşırttı. Sonunda bu ismi ben seçmedim sen seçtin dedi. Aralarında kendi isminin de olduğu kağıtlardan iki numara Ümit Karan’ı eleme adayı gösterdi.

survivor 2018 2 haziran kim eleme adayı

Oylamalar açıldı ve 1 Ümit Karan 4 Turabi çıkınca 5. oyu açmaya gerek kalmadan Turabi eleme adayı olmuş oldu. İkinci eleme adayını ise dokunulmazlık kolyesi sahibi Mustafa Kemal belirledi. Turabi adadan Ümit Karan gitmesi durumunda yeniden takımını toplayabileceğini ve yeni kurucunun kendisi olacağına inanıyordu. Oylamadan çıkmadı ancak Mustafa Kemal Ümit Karan ismini söyledi. 2 Haziran eleme adayı kim oldu böylece Turabi ve Ümit Karan oldu.

Survivor 2 haziran kim eleme adayı oldu Ümit Karan ve Turabi

Turabi benim adımın çıkacağını zaten biliyordum abi dedi. Ümit Karan ise Mustafa Kemal’in onun adını vermesine delikanlı değilsin delikanlı olsan benim adımı söylemezdin dedi. Ancak bu durumu biz anlayamadık. Mustafa Kemal her ne kadar isim söylemeden önce çok az kişi kaldık kimin adını vereceğim bilmiyorum Ümit Abi darılma ancak senin adını söylüyorum umuyorum ki elenmessin inşallah sen benim abimsin dese de Ümit çok alındı ve daha yolda görsem selam vermem dedi.Benzer Konular