Survivor 2018 2 haziran Mustafa Kemal kimi eleme adayı seçti

/ 2 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 2 haziran Mustafa Kemal kimi eleme adayı seçti

Gönüllüler takımı oyunu kazandılar ve ünlüler eleme adayları belirlemek zorunda Survivor 2018 2 haziran Mustafa Kemal kimi eleme adayı seçti ise eleme adayı olacak. Mustafa Kemal 2 haziran günü kimi eleme adayı söyledi. Söyleyeceği isim adaya veda edebilir.

Her şeyden önce kaybettikleri dokunulmazlık oyunu sonrasında takım arkadaşları ile ünlüler kendi aralarında savaş verdi. Kendi aralarında oynadıkları oyunun sonucuna göre aralarından bir kişi bu hafta elenmemeyi garanti altına alacak ve kendi takım arkadaşları içerisinden bir kişiyi eleme adayı seçecekti. Verdikleri mücadele sonunda denge oyununu Mustafa Kemal takım arkadaşlarına karşı kazandı. Alp Kırşan tarafından bireysel dokunulmazlık kolyesi ile konseye geçti. Bireysel dokunulmazlık kolyesi sayesinde hem konseyde baş sırada oturacak hemde Survivor 2018 2 haziran Mustafa Kemal kimi eleme adayı seçti ise elenecek isimler listesine adı yazılacak.

Sizlerin oylamaları sonucunda eleme adayları arasından bir kişi Survivor 2018’e veda ederek adadan ayrılacak. Peki eleme adayları kim oldu. Pazar günü 2. dokunulmazlık oyunu sonucuna göre ünlüler kazanması durumunda gönüllüler takımı iki kişi belirleyecek. Eğer gönüllüler kazanması durumunda ise Mustafa Kemal dışında ünlüler takımı üçüncü eleme adayını belirlemesi gerekecek. Survivor 2018 2 haziran günü Mustafa Kemal kimi eleme adayı seçti ?

Survivor 2018 2 haziran Mustafa Kemal kimi eleme adayı seçti

Mustafa Kemal Ümüt Karan ı eleme adayı seçti

Konseyde Adem ile Turabi kavga etti. Adem herkes seninle kavga ediyor Turabi hiç düşündün mü herkes neden seni hedef alıyor dedi? Turabi 50 kişinin doğru demesi bir kişinin yanlış gördüğü gerçeği doğru yapmaz. Demek ki hepiniz yanlışsınız ve yanlış düşünüyorsunuz dedi. Ayrıca ben buradaki herkes ile kavga etmiyorum dedi. Acun ısrar etmesine rağmen Adem susmadı konuşmaya devam etti. Kendisinin haklı olduğu Adem bizce bu gece ayıp etti.

Oylama sonucu Turabi eleme adayı oldu. Mustafa Kemal sebebi olarak kesinlikle sebebim yok. Kişiler ile bir sorunum da yok. Ancak birisini söylemek zorunda olduğum için isim söyleyeceğim. Lütfen bana darılmasın kırılmasın. Zamanı geldiğinde zorunda kaldığı için o da beni seçebilir dedi. Ümit Karan’ı eleme adayı olarak gösterdi. Turabi ve Ümit Karan eleme adayı oldu.

Mustafa Kemal kimi eleme adayı seçti 2 haziran


Benzer Konular