Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Eleme adayı kim oldu

/ 26 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Eleme adayı kim oldu

Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Eleme kim adayı oldu şüphesiz en merak edilen oyun. Survivor her cumartesi ve pazar günü eleme adayı veriyor. Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ise adaya rahat giderken karşı takım bireysel dokunulmazlıkları ardından eleme adayı kim olduğu belirleniyor.

Gönüllüler ile Ünlüler arasında oynanan bu oyunun kritik önemi var. Ada yarışmacılarının sayıları iyice azaldığı son günlerde iyice ortam gerildi. Survivor 2018 ada birleşiminden önce bu hafta eleme adayı kim oldu en çok merak edilenler arasında. Türkiye ödülünü kaybeden ünlülerin tek odak noktası kaldı. Şuan için ne yapıp edip kendi takımlarından eleme adayı vermek istemiyorlar. Kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununu kendi takım arkadaşlarına karşı oynayacak. Bireysel dokunulmazlık oyunu sonucu dokunulmazlık oyunu kolyesini kim kazanır ise elenmemeyi garantilemiş olaca.

Kaybeden takım konseye gidecek ve kapalı oylama yapılacak. Oylama sonucunda bir kişi eleme adayı olacak. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi bir arkadaşı eleme potasına koyacak. Eleme adayı kim oldu açıklandıktan sonra Survivor 2018 20 mayıs günü en az iki kişi belirlenmiş olacak. Pazar günü aynı takımın kaybetmesi durumunda bir kişi daha eleme adayı olacak iken kazanması durumunda karşı takım iki eleme adayı vermek durumunda kalacak.

Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ise rahat adaya giderken yarınki oyuna odaklanacaklar. Ancak karşı takımdan iki adet eleme adayı olduğu için moral olarak kötü ancak bir o kadar da hırslı olacakları kesin. Bizim tahminlerimize göre ünlüler son zamanlarda çok oyun kaybettiler. Bu durum reyting açısından da normal değil ve gönüllüler takımı sayıca fazla. Birleşme olacak olsa da ünlülerden eksilme olması durumunda rekabet ortamı azalacağından daha önce de belirttiğimiz gibi 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı düşüncemiz yönetici mantığı olarak ünlüler tarafında. Güç bakımından gönüllülerin kazanması gerekiyor ancak Survivor 2018 reytingleri açısından daha hafta içi tahminimizi söylemiştik. Ödül oyunlarını gönüllüler kazanırken eleme adayını gönüllüler vermek zorunda kalacaklar.

Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu

Survivor 2018 oynamadan kesin ve net cevap vermek tabiki zor. Ancak bugüne kadar yaptığımız tahminlerde henüz tutmayan olmadı. Survivor 2018 20 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusuna tahminimizi önce sebebi ile açıkladık. Pazar günü de bizim tahminimize göre karşı takım oyunu kaybedecek. 4 kişi eleme adayı olacağını düşünüyoruz. Eleme adayları ise sms sistemi ile sonuç bulacak. Gönüllüler kaybetmesi durumunda oylamada çıkacak isim Yağmur olabilir. Ünlüler kaybetmesi durumunda ise 20 Survivor 2018 20 mayıs eleme adayı Turabi olması büyük ihtimal.