Survivor 2018 25 mayıs İstanbul ödülü kim kazandı? İstanbul’a kim gidiyor

/ 25 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 25 mayıs İstanbul ödülü kim kazandı? İstanbul’a kim gidiyor

Survivor 2018 25 mayıs İstanbul ödülü kim kazandı? İstanbul’a kim gidiyor belli oldu. Survivor büyük ödül İstanbul’da bir gece geçirmek ve Survivor Panoramaya’ya katılmak Survivor’daki kaderi belirleyecek. Survivor 2018 25 mayıs İstanbul ödülü kim kazandı sonuçları tüm ayrıntıları ile haberimizde.

Her hafta farklı bir büyük ödül ile karşımıza çıkan Survivor ada birleşiminden önce çok iddialı ve yaratıcı bir ödül ile karşımıza çıktı. Survivor’da fiziksel başarının yanı sıra sms oyları kritik önem taşıyor. Sms oyu toplayabilmek için kendisini en iyi ifade etmesi ve halk ile iletişim kurması gerekir yarışmacıların. Yarışmacıların şuan için halka mesaj gönderebilecekleri pek durum bulunmuyor. İçerisinde bulundukları bu durum onları İstanbul ödülüne odaklıyor.

İstanbul ödülünü kazanan takımdan Panorama’ya çıkacak yarışmacı olacak. Bu da halk ile ilk kez uzun süreli kendisini ifade edebilmesi demek. Daha önce adadan Türkiye’ye tek dönüş yolu elenmek yada herkesi elemekti. İstanbul ödülü ile 25 mayıs günü oynanacak Survivor 2018 yarışmacıları hayallerini gerçekleştirecekler. Elenmeden İStanbul’a gelip Survivor Panorama’ya katılmak sms kanalında büyük katkı sağlayacak. Final hedefi olan yarışmacılar için yarı final niteliğinde olan İstanbul ödülünü kazanmaları gerekiyor.

Survivor 2018 25 mayıs İstanbul ödülünü kim kazandı diye yarışmayı izlerken kendisinden geçen Ümit Karan sakatlandı. Gözünü resmen karartarak final hedefli koşan Ümit kafasını çok sert parkura vurdu. Yere düşen Ümit Karan’a hemen tıbbı müdahale yapıldı. Kontrol edilen yarışmacının sağlık durumu iyi olduğu bilgisi verildi. Böyle bir ödülde sakatlanması ünlüler takımını üzdü. Turabi çok ateşli cümlesi ile güne damgasını vurdu. Ya kazanır İstanbul ödülünü alır gideriz yada adada oturup karalar bağlarız diyerek ödülde ki hedefini açık ve net belirtti.

İstanbul ödülünün ilk parkurunu gönüllüler takımı kazanmıştı. 2 Puan alan takım İstanbul ödülünü almış olacak. Survivor 2018’de 25 mayıs İstanbul ödülünü kim kazandı belli oldu. Ancak medya ile henüz paylaşılmadı. Bizim farklı kaynaklardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yaptığımız tahminlerimiz bugüne kadar bizleri yanıltmadı. 25 mayıs ödül oyununda sakatlanan Ümit’in de etkisi ile gönüllüler takımı ödülü aldılar. Şuan için Survivor 2018 25 mayıs İstanbul ödülü kim kazandı bizim duyumlarımıza göre Survivor 2018 istanbul ödülünü kazanan takım gönüllüler olduğu yönünde. Ancak burası Survivor 2018, bundan önceki tahminlerimiz hep tuttu.

Survivor 2018 25 mayıs kim kazandı açıklaması geldikten sonra yarışmacılarımız ülkelerinde aileleri ile birlikte bir gece geçirmenin vereceği enerji ile adalarına geri dönüş yapacaklar. İki farklı durum bulunuyor. Birinci durum yarışmacılar aileleri ile görüştüklerinde enerji ve moral depolayıp geri geldiklerinde daha güçlü olabilirler. Diğer ihtimalde ise konsantrasyon dağınıklığı ve uçak yorgunluğu neticelerinde oyunları kaybetmeleri de olabilir. Sonuçta geri geldiklerinde yorgunluğu atabilecekleri güzel bir yatakları olmayacak.
Son durum 8-7 gönüllüler önde şuan. Kazanan takımı açıklamamız an meselesi.
Hakan ile Ümit karan oynadı. 25 mayıs akşamı Hakan Ümit’ten 1 puan alarak 9-7 gönüllüler takımını öne geçirdi.
Adem Hilmicem karşısında 1 puan alarak 9-8 yaptı skoru heyecan dorukta.
Merve Nagihan’a karşı sahaya çıktı. Nagihan Merve karşısında kazanarak dün tahmin ettiğimiz yine doğru çıktı ve ödülü gönüllüler kazanmış oldu. Gönüllüler takımı Türkiye’ye seyehat ödülünü kazandılar.