Survivor 2018 26 mayıs Damla kimi eleme adayı seçti

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 26 mayıs Damla kimi eleme adayı seçti

Survivor 2018 26 mayıs Damla kimi eleme adayı seçti. Damla bireysel dokunulmazlık oyununu kazanması ile kendi takımından bir kişiyi eleme adayı seçmesi gerekiyor. Damla 26 mayıs günü konseyde kimi eledi. Eleme adayı olan yarışmacı Damla için neler söyledi.

Survivor 2018 günü gönüllüler ünlüler karşısındaki dokunulmazlık oyununu kaybetti. Kendi aralarında bireysel dokunulmazlık kolyesi için ter döktüler. Oyunun kazanan ismi Damla çıktı. Konseyde oylama sonucu 4 Yağmur ve 3 Anıl ismi yazıldı. Yağmur ne yapsam bu takım beni yazıyor. Ben bu durumdan bıktım artık. Gideyim de kendileri birbirlerini yesinler yeter yaa diye isyan etti. Ben bunu hak etmiyorum. Ama alışığım zaten kaybettiğimizde ben eleme potasındayım dedi. Şimdi önemli olan dokunulmazlık kolyesi sahibi Damla kimi eleme adayı seçti

Survivor konseyinde inanılmaz bir mücadele var. Ünlüler takımı rakiplerinin tek tek takımları içerisindeki bütünlüğün bozulmasını izlediler. Yağmur’un sitem etmesi ünlüler takımının işine geliyordu çünkü bütünlük nekadar bozulur ise takım ruhu düşecek ve 27 mayıs dokunulmazlık oyunu için şansları yükselecekti. Damla kimi eleme adayı seçtiğinin detayı geliyor.

Damla sadece bir isim söylemem gerektiği için Hakan diyorum dedi. ve Hakan ikinci elenme adayı oldu. Günü Yağmur ve Hakan’ın eleme adayı olması ile kapatıyoruz. Damla bir nedenim yok isim söylemek zorunda olduğum için söyledim dedi. Hakan ise Damla ile aramızda bugün bir sorun oldu. Bu yüzden dolayı Damla beni seçti dedi. Arkadaşlarıma bugün tam destek olamadım dedi. Yapamadığım için eleme adayı oldum dedi.