Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Eleme adayı kim oldu

/ 26 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Eleme adayı kim oldu

Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayı kim oldu. Potaya çıkan isimler 26 mayıs bireysel dokunulmazlık ödülünü kim kazandı. Survivor 2018 26 mayıs kimler eleme adayı oldu. Bu akşam oynanan oyunun detaylı sonuçları. 26 mayıs dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı işte detayları. Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı sonuçları ile detaylandırdık.

Gönüllüler ile ünlüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununun kritik önemi bulunuyor. Artık yarışmacı sayısı çok az kaldı. Takımdan gidecek her oyuncu güç kaybı demek. Bunun farkındalar. Özellikle ünlüler takımından gidecek 1 kişi takımı büyük oranda sarsacaktır. Ada birleşiminden önce adaya kim veda edecek eleme adayı kim oldu çok kritik bir konu. Türkiye ödülünü kaybeden ünlüler bu oyuna son derece hazır gelecekler. Ünlüler’in bu sefer kaybetme şansları diye bir şeyleri kalmadı.

Gönüllüler takımı Türkiye ödülü ile aylar sonra sevdiklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar. Dokunulmazlık oyununu hiç düşünmeden tatil yaptılar. Sevdiklerini görüp evlerinde uyumak onlara huzur ve moral vermiş olsa da yaşadıkları kafalarını karıştıracak. An ve an odaklanmada güçlük çekeceklerini düşünüyoruz. Bu yüzden 26 mayıs dokunulmazlık oyununu kim kaybetti diye tüyo vermek gerekirse gönüllü takımı kaybedecek. Düşünüldüğünde reyting açısından da gönüllülerin dokunulmazlık oyununu kaybetmeleri gerekiyor. Hafta içerisinde diğer ödülleri toplayacaklarının tüyosunu vermiştik ve haklı çıktık.

Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı eleme adayları kim oldu

Ünlüler Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı olarak kendi isimlerini yazdırmaları durumunda adalarına rahat nefes alarak gidecekler. Ancak adaya giderlerken geride bırakacakları gönüllüler kendi takım arkadaşlarına karşı bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacaklar. Bireysel dokunulmazlık oyununda kolyeyi Hilmicem büyük ihtimal ile alır. Ancak kolye sahibi olan kişi takımından isim söylemek zorunda bu onu takım içerisinde kötü yapacaktır. Oylama sonucunda Yağmur çıkacağını tahmin ediyoruz. Ancak Hilmicem kimi seçecek göreceğiz. Tabiki bu senaryo gönüllülerin kaybetmesi durumunda.

Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı eleme adayları kimler

Survivor 2018 26 mayıs dokunulmazlık oyunu sonucunda ünlülerin kaybetmesi durumunda ise durum değişir. Gönüllüler bu haftaki tüm ödülleri kazanmanın verdiği huzur ile adalarına dönecekler. Ünlüler kendi aralarında oynayacakları bireysel dokunulmazlık oyununu Adem büyük ihtimalle kazanır. Oylamada çıkacak ismi hemen hemen hepimiz artık biliyoruz. Turabi oylama sonucu çıkacak isim olacak. Ancak Adem bireysel dokunulmazlık oyununu kazanması durumunda takımından kimi seçecek ve eleme adayı kim oldu kimler potaya düştü açıklanacak.

Tahmin ettiğimiz gibi 10-8 gönüllüler oyunu kaybetti. Kaybedeceklerini geçen haftadan beri söylemiştik. Ünlüler takımının kaybetmemesi gerekiyordu. Gerek reyting gerek oyunun bozulmaması için gönüllüler iki kişiyi potaya çıkartacaklar. Bunun için Yağmur oylama sonucu çıkacağını söylemiştik. Dokunulmazlık sembolunu ise Damla kazanmış oldu. Önemli olan Damla eleme adayı olarak kimi potaya koyacak. Yapmur sürekli benim ismimin çıkması beni üzüyor. Ben gittikten sonra artık birbirlerini yesinler dedi. Damla ise eleme adayını sebebim yok sadece birisini söylemek için Hakan diyorum dedi. 26 Mayıs günü eleme adayları Yağmur ve Hakan oldu.