Survivor 2018 26 nisan ödül oyununu kim kazandı ?

/ 26 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 26 nisan ödül oyununu kim kazandı ?

26 Nisan perşembe günü akşamı saat 20:00 de TV8 de oynanacak ödül oyununu kim kazadı konusu bugünün en çok reyting alan programı olacak. Ünlülerin ardı ardına oyun kazanması Cumali elendikten sonra değişti. Gönüllüler geçen hafta hem ödül oyununu hemde dokunulmazlık oyununu kazanarak gözlerini 13. hafta oyunlarına dikti.

Acun ılıcalı’nın yeni para kazanma yöntemlerinden birisi olan sms sistemi ile yarışmacıları halk oylamasına sunmak oldu. 25-27 nisan tarihleri arası yapılan oylama sonuçları yarışmacılar arasında halk sıralaması yapacak. Ücretli olan bu smslerden herkes bütçesinden ayırdığı kadar sms atp sevdiği yarışmacıyı destekleyebilecek. Peki 1. olana verilecek olan ödül ne?

Survivor sms sonuçlarına göre çıkan sırlama adayların elenmesini belirleyecek. Artık yarışmacılar birbirini yazmayacak ve sms sıralamasına öre sonda kalan yarışmacı elenerek adaya veda edecek. İlk sms sıralamasında elenen yarışmacı 27 nisan cuma günü belli olacak.

Sahra’dan sonra ünlüler adasında büyük enerji kaybı yaşanmasının ardından gönüllülerin şansı açıldı. Aynı zamanda Cumali’nin elenmesi de oyuncular arasında pozitiflik yarattı. Survivor 26 nisan ödül oyununu kim kazandı sorusuna bu akşam tv8 de yanıt bulacağız ancak büyük ihtimal ile gönüllüler bugün ödül oyununda galip gelecek.

26 Nisan survivor adasından haberlere gelecek olur ise Turabi’nin yersiz yarışmacılara çıkışlarını görüyoruz. Önce Cumali ile arasındaki psikolojik savaşta galip geldiğini düşününce bu sefer aynı etkiyi Murat’ın üzerine çevirdi. Adadan Murat Ceylan mı elendi bu söylemek için erken ancak Survivor 26 nisan ödül oyununu kim kazandı sonucunda gönüllüler hamburger patatesin sahibi oldu ve ardı ardına oyun kazanmaya başlayan gönüllüler yenilmezliklerine devam ediyor.

Survivor 26 nisan 2018 önizlemesi