Survivor 2018 27 mayıs Adem kimi eleme adayı seçti

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 27 mayıs Adem kimi eleme adayı seçti

Survivor 2018 27 mayıs Adem kimi eleme adayı seçti, Ünlüler takımı 27 mayıs eleme adayları kim oldu. Ünlüler’in dokunulmazlık oyununu kaybetmesi ile ünlüler bireysel dokunulmazlık oyunu Adem kazandı. Turabi isyan etti ancak kritik olan Adem kimin adını söyledi. Dokunulmazlık kolyesi sahibi Adem hangi arkadaşını eleme potasına koydu.

Turabi saçmalıklar ve takım ruhu yüzünden kaybettik dedi. Kendilerine düştüler gülüyorlar dedi. Turabi hem çeken benim hammallık yapan benim dedi Adem kaybetmesine rağmen gelip bana haksız yere bağırdı dedi. Aslında Ümit yüzünden kaybettik demişti. Şuan oylama yapılacak. Takımın Turabiyi yazacağını daha hafta içerisinde söylemiştik. Burada önemli olan ise Adem kimin adını söyleyecek.

Adem önce nedeni ile bir takım arkadaşını eleme potasına koyması gerekiyor. Adem kimi eleme adayı seçti ise sms oylamasına göre takımdan ayrılması söz konusu olacak. Dünkü oyun sonucunda Yağmur ve dokunulmazlık kolyesi sahibi Damla’nın isteği ile Hakan eleme potasına çıktı. Yanlarına Turabi eklenecek ve merak edilen 4. isim kim olacağı. Survivor 2018 27 mayıs Adem kimi eleme adayı seçti ise elenme şansı yüzde yirmi beş olarak adaya veda etmesi an meselesi olacak. İnna konseri öncesinde Ademin kararı Survivor 2018 27 mayıs eleme adayları kim oldu sorusuna yanıt vermiş olacak.

Evet Adem söz sende. Önce sebebi ve sonra adını açıklayarak bizlere kimi eleme adayı seçtiğini açıklamanı bekliyoruz. Ardından Sms oylamasına bakılarak adaya kim veda ettiğini açıklayacağız. Oylama sonucu Mustafa çıktı ve Adem Turabi adını söyledi. Böylece Turabi, Mustafa, Hakan ve Yağmur eleme adayları oldu.

Survivor 2018 9 haziran Adem kimi eleme adayı seçtiBenzer Konular