Survivor 2018 27 mayıs bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ?

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 27 mayıs bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ?

Ünlüler takımı dokunulmazlığı kaybetti. Survivor 2018 27 mayıs bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı büyük önemi var. Ünlüler kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadılar. Ünlülerden kim dokunulmazlık kolyesi ile konseye gider ise elenmemeyi garanti altına almış olacak ve takımından bir kişinin ismini söyleyecek.

27 Mayıs bireysel dokunulmazlık oyunu ünlüler takımı kendi arasında oynadı. Kolye sahibi kendisini koruyor ancak kötü olanı da takımından isim söyleyecek olması. Buda bir diğer kötü durum. Genel dokunulmazlık oyununda 9-9 oldu ve takımın en iyi kız ve erkek oyuncuları takım halinde yarıştı. Yağmur 4 – 8 yenilir iken Anıl Turabi karşısında 12 bibloyu, Turabi 8 biblo takana kadar yaptı. Gönüllüler takımı bu akşamın galibi oldular. Ellerindeki şansı değerlendiren gönüllüler takımı ünlüleri konseye gönderdiler

27 Mayıs ünlüler takımından kim dokunulmazlık kolyesini kazandı ?

Survivor 2018 27 mayıs bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ünlüler

Acun Ilıcalı 10 yıldır Survivor sunuyorum. Bu kadar önde tamamlamış bir takım öne geçmiş bir takım nasıl oyunu verdi heyecan yarattı çok nadir rastlanır dedi. Ünlüler takımı için özel bir parantez açıp bu oyunu vermelerini takım ruhuna bağladı. Bu oyun ani heyecanları kabul etmeyen oyun olduğunu söyledi. Ayrıca Ünlüler takımındaki tansiyonun çok artması takım ruhunu çok düşürdüğünü söyledi. Bireysel dokunulmazlık oyununda Anıl’ı Acun bizzat tebrik etti. İpleri tutan oyuncuların önemi de çok büyüktü. Anıl geride de olsak siz son düdüğü çalana kadar mücadele ettim ve kazandım dedi. Ben normal hayatımda da şansımın ne kadar olduğuna bakmadan sonuna kadar yarışırım her zaman bu benim kendi yapım onun sayesinde de kazandık dedi.

Survivor 2018 27 mayıs bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ünlüler resmi

Ünlüler takımı kendi aralarında bireysel dokunulmazlık kolyesini kim kazandı ise kolyeyi boynuna takacak. Bizim tahminimize göre Adem’in kolyeyi kazanma şansı yüksek olarak görüyoruz. Ancak daha önemlisi kolye sahibi kimin adını vereceği. Turabi ise bireysel dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Takımının kritik 9-9 maçı da Turabi yüzünden kaybedilmişti. Dokunulmazlığın gerginliği ile takım içerisinde gerginlikler yaşamış olabiliriz. Ancak oyun içerisinde olanlar oyunda kalır dedi. Acun Bey heyecanlanmadan oyunu koruduğu için Anıl’a birkez daha teşekkür etti ve bireysel dokunulmazlık için ünlüler yerlerine geçti.

Tahminimiz yine doğru çıktı ve Adem bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu. Oyun sonrasında ise aslında buraya kadar gelmeden bu oyunu bitirmeliydik dedi. Keşke bu oyunu biz oynamasaydık dedi ama yapacak bir şey yok dedi. Dokunulmazlık kolyesini alarak Adem ve arkadaşları konseye yöneldiler.