Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme Adayları kim oldu

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme Adayları kim oldu

Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme Adayları kim oldu hepsi haberimizin detayında. İnna’nın adaya gelmesi ile karışan 27 mayıs günü kritik oyun oynandı. Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve 27 mayıs eleme adayları kim oldu işte ayrıntıları.

Önce düne göz atalım. Dün ünlüler oyunu kazanarak gönüllüler takımından iki kişiyi belirlemesi için konseye göndermişlerdi. Şimdi ise durum çok kritik. Gönüllülerin oyunu kazanmaları durumunda eleme potasına iki isim ünlülerden çıkacak ve elenme ihtimalleri yüzde 25 e düşecek ancak kaybetmeleri durumunda kendi takımlarından bir kişi daha eleme potasına çıkacağı için elenme oranları yüzde 33 olacak ve bir takım arkadaşı kaybetmeleri kesinleşmiş olacak.

Ünlüler takımı Hakan ve Yağmur’u eleme potasına koydukları için çok mutlular. Tahmin ettiğimiz gibi Türkiye ödülü sonrası odaklanma sorunu yaşayan gönüllüler oyunu kaybettiler. Tahmin ettiğimiz gibi de Yağmur eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık kolyesini kazanan Damla ise yaşadığı tartışma neticesinde Hakan’ın adını verdi. Sebebi yok dese de dün son oyunda Hakan’ın başarısızlığı ve gelip Damla ile atışması onu eleme potasına koydu. Ne olursa olunsun iyi geçinilmiş olsa idi belki bugun Hakan eleme adayları kim oldu diye aratanlara haber olmayacaktı.

Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 2018 27 mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı hangi takım konseye gitti ve bireysel dokunulmazlığı kim kazandı. Bizim tahminlerimize göre ünlülerin kaybetmesi durumunda bireysel dokunulmazlık kolyesini Adem alacak. Oylama sonucunda ise Turabi eleme adayı olacak. Adem kimi seçeceğini bilmiyoruz. Ancak Hakan, Turabi ve Yağmur eleme adayı olduğu durumda Yağmur’un işi bu hafta bir hayli zor görünecek. Ünlülerin kazanması durumunda ise gönüllüler takımından sadece bir kişi daha eleme potasına çıkacak. Bu da yine oylama ile belirlenecek kritik bir isim olacak.

Survivor 2018 27 mayıs kim elendi eleme adayları

Elenen yarışmacı Yağmur olsun istemiyoruz ancak Survivor 2018 27 mayıs kim elendi sorusuna sanırım Yağmur adını yazdırarak ülkeye dönüş yoluna çıkacak. Inna’nın survivor a 27 mayıs akşamı gelmesi ile muhteşem bir kutlama yapılacak. Elenen oyununcunun bu kutlamayı görmüş olması çok farklı bir duygu. Ancak şahsen bu günleri Cumali görsün isterdim.

Gönüllüler takımı tahmin ettiğimiz gibi kazandılar. Ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık oynamak için kendi takımı arasında mücade verecek. Bireysel dokunulmazlık kolyesi ile konseye gidecek oylama sonucu bir kişi ve dokunulmazlık kolyesi sahibi bir kişiyi söyleyecek. Tahminimiz Turabi oylama sonucu çıkacak. Kolye sahibi kim olacak ve kimi belirleyecek ayrıntıları geliyor. Adem bireysel dokunulmazlık kolyesini kazandı. Oylama sonucu Mustafa çıktı ve Adem Turabi adını söyledi. Böylece Turabi, Mustafa, Hakan ve Yağmur eleme adayları oldu.