Survivor 2018 27 nisan ödül oyununu kim kazandı ?

/ 27 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 27 nisan ödül oyununu kim kazandı ?

Survivor’da bu hafta gönüllüler hamburger patates yerken uzun zamandan sonra oyun kazanmaya başladıklarında ne yapacaklarını şaşırdılar. Yenilen takım ünlülere ettiği sözlere Ümit Karan cevap verince ortam gerildi. 26 Nisan ödül oyununu kazanan gönüllüler ünlüleri kızdırınca 27 nisan ödül oyununu kim kazandı konusunu merak eder olduk.

Survivor 2018 27 nisan ödül oyununu kim kazandı ?

Turabi’nin el sakatlığı nedeni ile oynayamadığı ödül oyunu kaybettiler ve Turabi’nin tepkisi çok daha arttı. Zaten geçen hafta oyun kaybetmelerine çok sinirlenmiş ve elini sakatlarcasına fayansa vurup yarmış olan Turabi 27 nisan günü oynayabilecekmi çok merak ediyoruz. Eğer oynayabilirse oyun kaybetmeyeceğine inanıyoruz. Aynı şekilde Ümit Karan da çok sinirlendi. Gönüllülerin ödül kazancı sonrası ettiği sözler yerinde değildi ve yakışı kalmadı. Ünlüler 27 nisan ödül oyunu için Survivor 2018 de çok hırslı görülselerde seri oyun kazanmaya başlamış gönüllüler karşısında şansları olmayacak.

Oyun kaybetmeye alışık olmayan ünlüler takımı sitemlerini gönüllülere verdikleri yarışmacılara yaptılar. Ancak bu sitemler yersizdi. Gönüllü olan ünlüler de kendileri için oyun kazanmak zorundaydılar. Damla Hilmicem ve Murat gönüllüler takımı için puan toplarken eski takım arkadaşlarına karşı oyun almak zorunda kaldılar.

Turabi’nin eline toplam 6 dikiş atıldığından dolayı 27 nisan da oynayamayacak. Takımdaki Turabi eksikliği ile birlikte 27 nisan ödülünü de ünlüler kaybedecek. En çekişmeli survivor ödül oyunu bu hafta olacak çünkü adalar fazlası ile gergin. Sms oylamaları da cuma günü tamamlanacak ve sonuçlarını hep beraber göreceğiz.

Yağmur’un ünlüleri kızdırdığı konuşması

Survivor 28 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı eleme adayları ?