Survivor 2018 28 mayıs sembol oyunu kim kazandı ? Turabi Adem neden kavga etti

/ 28 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 28 mayıs sembol oyunu kim kazandı ? Turabi Adem neden kavga etti

Survivor 2018 28 mayıs sembol oyunu kim kazandı bugünün en merak edilen yarışması. 28 Mayıs Turabi ve Adem neden kavga etti ve Acun’un ikiliye sert tepkisi hakkındaki detaylar. Survivor 28 mayıs hangi takım kazandı sembol oyunu sonucu kim kazandı.

Acun Ilıcalı’nın her bölüm de yarışmacıları uyarması yetmiyor. Yarışmacılar uslu durmamakta ısrar ediyorlar. Her bölüm bir öncekinden daha gergin geçiyor. 28 mayıs Adem yine düşüncesizce konuştu. Turabi’nin sert uyarı almasını fırsat bilen Adem bu silahı kullanmaktan vazgeçmiyor. Turabi 28 mayıs günü yanlış birşey yaptığını düşünmüyoruz. Bize sorarsanız Turabi haklı Adem haksız oldu 28 mayıs tartışmasında. Ancak Adem ile Turabi neden tartıştı 28 mayıs günü ayrıntılarının incesini bu akşam göreceğiz. Ne olursa olsun karşısındakini yıkıcı tahrip ve tahrik edici konuşmalar yapılmamalı. Adem’in Turabi’ye ne olursa olsun benim senin saçın kadar maçım var demesi ve elini kaldırıp yüzüne yaklaşarak karşı karşıya gelmesini takım arkadaşları ayırdı.

Survivor 2018 28 mayıs sembol oyunu kim kazandı

Survivor 2018 28 mayıs sembol oyunu kim hangi takım kazandı

Bizim aldığımız tüyolar doğrultusunda Survivor 2018 28 mayıs sembol oyununu kazanan takım ünlüler olamayacak. Ünlüler hem az sayıda kaldılar ve hem takım içerisindeki huzursuzlukları kavgaya dönüşen ve önlenemez problemleri artık takım ruhunu bitirmiş durumda. Canlı yayında birbirleri üzerine yürümeleri ağır ithamlarda laf söylemleri ünlüler takımını bitirmiş durumda. 28 mayıs kim elendi sorusuna Turabi adını yazdırmadığı sürece ünlüler takımı içerisindeki huzursuzluk devam edeceğe benziyor.

Survivor 2018 28 mayıs Adem ile Turabi neden kavga etti

Gönüllüler takımında Yağmur eleme potasında olmanın verdiği yıkılımı yaşıyor. Oyunlarda kendisini göstermek için ekstra çaba sarf eden yağmur 28 mayıs sembol oyunu kim kazandı sorusuna takımının adını yazdırmanın yanı sıra kendi adını da yazdırmak istiyor. Ancak bu bakış açısı Yağmur’un karşı takıma puan kazandırmasına neden oluyor. İçlerinde bulundukları stresli yaşam ve açlık sınırlarının artık sinir hücreleri üzerinde başlattığı bozukluklar dışarıya da yansıyor.

Survivor 2018 28 mayıs sembol oyununu kim kazandı

28 mayıs sembol oyununu hangi takım kazandı sorusundan daha çok kavga olmadan bir bölüm geçirmeyi özledik. İki takım da eski gönüllüler ve ünlüler değil. Şuan reytinglerde eskiden kalan huzurlu günlerin ekmeğini yiyorlar. Bir an önce akşamları kavga yerine mubarek ramazan günümüzü şenlendirecek bizleri agresif değil mutlu edebilecek bölümler bekliyoruz.