Survivor 2018 28 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı ?

/ 27 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 28 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı ?

Survivor 2018’de bugun sms sonuçları açıklanıyor. Sms sonuçlarında eleme adayları sıralaması belli olacak. 28 Nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı bugün için en çok merak edilen konu oldu. Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı elenmemeyi garanti edecek. Peki bu haftanın dokunulmazlığını kazanan kim oldu ?

Survivor 2018 28 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı ?

İki aşamalı dokunulmazlık oyunun galibi hem takımını hemde kendisini kurtarmış olacak. Dokunulmazlık oyunun 2. aşaması beach’te yapıldı. Survivor 2018 başından itibaren adeta gönüllülere oyun vermeyen ünlüler son haftalarda tüm oyunlarını kaybetmeye başladılar. Dokunulmazlık oyunu nu da kaybederler ise hem takımlarından 1 kişi elenecek hemde psikolojik olarak çökecekler.

Turabi dokunulmazlık oyununda yok! Gönüllülerin yenmesini kaldıramayan Turabi hafta başında sinirlenerek fayansa sert yumruk atmıştı. Kırılan fayans parçaları elini kesince dikiş atılmak zorunda kaldı ve son 3 gündür oyunlara katılamıyor. Dokunulmazlık oyununda Turabi’nin olmaması büyük şanssızlık oldu. Ünlüler birkez daha yenilginin eşiğine geldiler.

Yeni sistem dokunulmazlık oyununda kaybeden takım takımından 2 aday kişi belirleyecek ve pazar günü 2. tur dokunulmazlık oyunu 29 nisan da oynanacak. Eğer aynı takım kaybederse bir kişi daha seçeçek eğer karşı takım kaybeder ise onlarda 2 kişi daha eleme potasına koyacak. Böylece minimum 3 maksimum 4 kişi eleme adayı olacak.

Mustafa Kemal ile Turabi arasındaki gerginlik devam ediyor. Takım ruhunu kaybeden ünlüler dokunulmazlık oyunun 1. parkurunda da yenilerek 2 eleme adayı seçmek durumunda kalıyorlar. Uzun ve dayanıklılık gerektiren dokunulmazlık oyunu parkurları ciddi sakatlık vermeden tamamlanmış oldu. Ancak Turabi’nin oyuna dahil olmamasının da etkisi ile gönüllüler şanslı başladı.

Survivor 2018 28 nisan dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanarak gönüllüler takımını halt etmeyi başardılar. Gönüllüler takımı 2 eleme adayı vermek zorunda.

Bireysel dokunulmazlık oyunu sonuçlarını bu konumuzdan takip edebilirsiniz.

Adaya veda edecek ismi belirleyecek Survivor 2018 29 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? konusundan devam edebilirsiniz.