Survivor 2018 29 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

/ 29 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 29 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

Survivor 2018 29 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı hangi takım ödülün sahibi oldu. 29 mayıs anlat bakalım oyunu kim kazandı ödül ne oldu. Gönüllüler ile ünlüler arasında Survivor 29 mayıs anlat bakalım oyunu izle sizin için sitemizde tüm detayları ile Survivor 2018 29 mayıs anlat bakalım oyunu yaşananları paylaştık. Kim kazandı galip takıma ne ödül verildi.

Survivor 29 mayıs Yağmur oynamadı. Yağmur neden yok diye merak ediyorsanız artık milli sporcumuz Yağmur adaya veda edip ayrıldı. Hakan’ın bir numaralı anlat bakalım oyunu takım arkadaşı bugün takımına yardımcı olamadı. Acaba takımı Yağmur’u elemek ile doğru bir karar mı verdi. Herkesin iyi olduğu farklı alanlar vardı. Yağmur da bariz şekilde anlat bakalım oyunu konusunda oldukça etkili idi. Eşi Hakan ile birlikte 6-7 kelime biliyorlardı. Buda karşı takım karşısında garanti bir puan almaları anlamına geliyordu.

Survivor 2018 29 mayıs anlat bakalım oyunu Yağmur olmayınca Hakan’ın takım arkadaşı kim oldu. Hilmicem ile beraber yarışan Hakan Yağmur kadar etkili olamadı. Takımlarından giden Yağmur’dan dolayı Anlat Bakalım ödülünü ünlüler kazanacağını düşünüyoruz. Ünlüler takımındaki gerginlik te Turabi ve Adem konusunda çelişki yaratmış olsa da aynı takımda olmayacakları için çok problem teşkil etmeyecek ancak gönüllüler takımının bu alandaki en iyi oyuncuları elenmesi iyi olmadı.

Survivor 2018 29 mayıs anlat bakalım oyununu ümit karan

Ümit Karan’ın anlat bakalım 29 mayıs oyununda sergilediği tavırlar dikkat çekti. Oyuna farklı bir hava katan Ümit Kayseri diye oynamaya başladı. Eski milli futbolcumuzun görülmemiş yüzü bu bölümde ortaya çıktı. Neşeli bir akşam yarattıkları gecenin sunuculuğunu ise Alp Kırşan yaptı. Herkesin bildiği konu ise Adem ile Turabi kavgası devam etmedi. Acun’un tekrar tekrar uyarmalarına rağmen önü kesilmeyen tatsızlıklar 29 mayıs anlat bakalım oyunu kim kazandı ise yerine geçip usluca oturdu. Kimse kimsenin damarına basacak söylemlerde bulunmadı.

Survivor 2018 29 mayıs anlat bakalım oyununu

Hilmicem kerata kelimesini bilemedi. Hakan anlatmaya zorlasa da Hilmicem’in aklına bir türlü gelemeyince takımına puan kazandıramadılar. Tam net bilgi olmasa da bizim tahminimiz Survivor 29 mayıs anlat bakalım oyunu kim kazandı diye soracak olursanız tercihimizi ünlülerden yana kullanıyoruz. Kazanan takımı detaylarımıza ekleyeceğiz. Aldığımız tüyoların bu sefer tersi çıktı. Anlat Bakalım ödülünü gönüllüler kazandı. Tebrik ediyoruz.