Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu hangi takım kazandı ? Survivor 29 mayıs

/ 29 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu hangi takım kazandı ? Survivor 29 mayıs

Survivor tüm hızı ile finale 1 ay kaldı. Survivor 29 mayıs sembol oyunu hangi takım kazandı merak ediliyor. Survivor 29 mayıs sembol oyunu kim kazandı ise Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu kim kazandı konusunda oldukça iddialı olacak. Sizlere bu akşamın detaylı haberini ve tüyolarını verelim. İşte Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu hangi takım kazandı ayrıntıları.

Survivor tüm hızı ile Acun Ilıcalı yönetiminde devam ederken ortamdaki gerginlikler devam ediyor. Eğer 29 mayıs akşamı sem bol oyununda olanlar arasında tekrardan aynı sahnelere şahit olmamız durumunda Acun diskalifiye edebilir. Turabi ve adem ikili 29 mayıs günü kavga etmemek hatta konuşmamak zorunda. Eğer Survivor 2018’den elenmek istemiyorlar ise iki yarışmacı da ayaklarını denk alıp 29 mayıs sembol oyunu hangi takım kazandı ise tebrik edip adasına dönmesi gerekiyor. Tabiki tercih kendilerinin olacak.

Adadan Yağmur’un ayrılması 29 mayıs anlat bakalım oyunu için dezavantaj sağladı. Bu yüzden bu akşam oynanacak anlat bakalım oyununu gönüllüler kazanacağını düşünmüyoruz. Çünkü anlat bakalım 29 mayıs kim kazandı sorusuna ünlüler adını yazdıracak. Yağmur en güçlü oyuncu idi oyunda ancak Hilmicem ile Hakan o kadar etkili olamayacaklar. Yani bu demek oluyor ki Yağmur’un elenmesi ile gönüllüler takımı ilk eksikliğini hissedecekler. Umuyoruz tahminlerimiz olumsuz çıkar.

Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu

Hilmicem’den hoşlanan Yunanlı survivor yarışmacısı trend oldu. Herkes ünlü güzel Rodanthe Kaparou’yi merak ediyor. Yunanistan’ın gönüllüler takımında yer alan yarışmacı Rodanthe Kaparou ile Hilmicem görüştü mü merak konusu ancak ikili henüz görüşmediler. Acun ileride Yunan takımı ile tekrardan musabaka düzenleyecek. Bu durumda Hilmicem ve Rodanthe Kaparou elenmemesi durumunda iki yarışmacı görüşecekler. İlk görüşme anlarını çok merak ediyoruz ve aralarında ilişki olacak mı takip edeceğiz.

Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu turabi

Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu hangi takım kazandı sorusundaki tahminimiz ise gönüllüler takımı olacağı yönünde. Ancak Adem ile Turabi kavgası sonrası ikili yüzünden oyun duraklatılabilinir. Önceki haberimizde Tv’de olmayan Adem Turabi ve Nagihan kavga görüntülerini paylaşmıştık. Herkesin bildiği gibi oyunların sonuna geldik. Artık bir an önca ada birleşimini yaşamak istiyoruz. Ada birleşimi sonrasında 29 mayıs ödül oyunu tarzındaki oyunlar olmayacak bireysel oyunlar ön plana çıkacak. Değişen atmosferde yeni Survivor’a başlamış olacağız.