Survivor 2018 29 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı ?

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 29 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı ?

Survivor 2018 29 nisan da kimin eleme vereceğini belirleyecek. Dokunulmazlık oyunu 28 nisan tarihinde ünlüler kazanarak gönüllülerin kazanma serisini kırdı. Gönüllüler kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oyunu oynayarak konseyde bir isim söyleme hakkı ve elenmeme garantisi alan ismi belirlediler.

Ünlülerdeki rahatlama ile Turabi hakkında verilen karar magazinde tartışılmaya başlandı. Turabi Acun Ilıcalı’nın kararına ne yorum yaptı. Aldığı ceza sonrasında Turabi neler söyledi. Ünlülerin çok iyi performans sonucu kazandıkları oyunda gönüllülerin serisini kırmış oldular ve ödülleri olan kızarmış tavukları yemek için yerlerine gitmişlerdi

Gönüllüleri dokunulmazlık oyununa gönderen ünlüler güzel anlar yaşadılar. Gönüllüler ise dokunulmazlık oyununda sona Damla ve Hilmicem kalmıştı. Kolyeyi alıp boynuna takan yarışmacı ise Hilmicem oldu. Denge konusunda takım arkadaşlarından daha üstün başarı gösteren Hilmicem ödülün sahibi oldu ve konseyde hem kendini garanti altına alıp hemde 1 kişiyi seçme hakkı olmuştu.

Survivor 29 nisan dokunulmazlık oyununda kaybeden takım eğer yine gönüllüler olursa +1 yarışmacıyı daha eleme eşiğine koymak zorunda kalacaklar ve elenecek yarışmacı bu 3 kişi arasından belirlenecek. Eğer gönüllüler ünlüleri yenmeyi başarırsa aynı sıkıntıyı ünlüler çekecek ve önce bireysel dokunulmazlık oynayacaklar ardından belirleyecekleri iki kişiyi eleme eşiğine koyacaklar.

Belirlenen isimler arasından elenecek olan yarışmacı sms oylamarı da dikkate alınarak belirlenecek. Şuan için devam eden belirsizlikteki 29 nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun sonucu gönüllülerin yüzünü güldürdü. Ünlüler 2 elenme adayı vermek zorunda kaldı. Dün gönüllüler de 3 yarışmacı vermişti. Toplam 5 yarışması ile 30 nisan’da kim elenecek belli olacak. Survivor 2018 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 29 nisan haberimizden ada devam edebilirsiniz.