Survivor 2018 29 nisan elenme adayları kim oldu ?

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 29 nisan elenme adayları kim oldu ?

Bu hafta 1 oyun ünlüler kazandı 1 oyun gönüllüler kazandı. İki taraf ta eleme adaylarını belirleyerek bu hafta adaya veda edecek ismi belirlediler. Kendi aralarında belirledikleri toplam 5 isim kaydedildi. 29 nisanda belirlenen 5 isim 30 nisan akşamı yaplıacak eleme sonucu açıklanarak adaya veda edecek ismi göreceğiz.

Survivor 2018 adasına okadar alıştıkki artık herkesin fanatik tuttuğu bireysel yarışmacısı bile var. Ülkemizde futbol takımı tutar gibi Survivor yarışmacısı fanatikleri oluşturmayı başaran Acun Medya ekibinin başarısını kutluyoruz.

Turabi konseyde sert çıkışlarına devam ederek elenme adayı olarak beni yazın ve beni seçin diye öne çıktı. Yersiz çıkışlarına devam eden ve psikolojisi bozulan Turabi elenme adayı olabilecekmi? Turabi Murata kimse ile zor durumda kalma benim adımı söyle elenme adayı Turabi mi oldu sorusunu getirdi. Ancak Murat Turabiyi dinlemedi.

Murat Kimin Adını Söyledi ? Survivor 2018 29 nisan elenme adayları kim oldu

Oylama sonucunda 4 oy Elif 1 oy Ümit Karan ve 1 oy Yiğit adı olarak çıktı. Böylece eleme adayları isimleri listesine Elif eklenmiş oldu. 5. yarışmacıyı da Murat önce nedeni ile açıkladı. Murat bu haftaki göstermiş olduğu düşük performans nedeni ile en yakın arkadaşı olan Yiğit’in adını söyledi. Duruma şok olan Yiğit hiç beklemiyordu. Surivor adasına beraber geldiği arkadaşının adını vermesi Murat için zor dakikalar oldu.

29 nisan eleme adayları listesi
1- Yağmur
2- Murat
3- Birsen
4- Elif
5- Yiğit

Adaylarımız 30 nisan akşamı konseyde kim elendiğini görecekler.

30 Nisan eleme sonuçları ve kim elendi konumuzu takip edebilirsiniz.