Survivor 2018 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayları kim

/ 3 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayları kim

Tüm hızı ile son takım eleme oyununa giren Survivor 2018 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayları kim oldu ayrıntıları sizin için derledik.Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyunu sonucu kim eleme adayı oldu.

Öncelik ile düne göz atalım. Cumartesi akşamı 9-9 başabaş mücadele sonucunda Hilmicem Turabi’ye karşı oyunu kazanmış ve 10-9 gönüllüler takımı kendi adalarına gitmişlerdi. Acun’un da söylediği gibi tüm oyunlar yalan dokunulmazlık oyunu gerçek. Oyunu kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Kolye sahibi Mustafa Kemal bu hafta kesinlikle elenmeyecek yarışmacı oldu. Konseyde Turabi’nin adı çıktı ve Mustafa Kemal Ümit Karan’ı söyledi. İşte o sırada olaylar karıştı. Mustafa birisini söylemem gerekiyordu kesinlikle bana kızma ve darılma diye isim vermişti. Gitmeni de kesinlikle istemem ama ne yapayım kimi söyleyeyim demişti. Ümit ise beni söyledin daha seni yolda görsem selam vermem sen delikanlı değilsin dedi. Bizce burada Mustafa Kemal haklı idi. Mustafa Acun diyecek hali yok ya zaten dört kişi arasından isim söylemesi gerekiyor kimi söylese cephe olacağını biliyordu.

Konseyde Adem ile Turabi kavgası Survivor 2018 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı konusunun bile önüne geçti. Ancak Eleme adayları kim onların açıklanmasından önce yaşanan bu tatsızlıkta Turabi susmuş Adem devam ediyordu. Acun’u bile dinlemeden devam eden Adem bizce bu konuda haksızdı. Sonuçta bir yarışmadasın rakiplerinin sana göre doğruları ve yanlışları olabilir burada önemli olan yarışma sonuçları kavga yeri değildir. Ne yani gel seninle boks maçı yapalım tekme atarım ringe çıkalım filan bunlar olmaması gereken ayıp sözle seni kınıyoruz.

Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 2018 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı Ümit Karan

Gönüllüler takımı artık takım ruhunu yakalamış seri halde ilerliyorlar. Ünlüler takımı ise mücadele etseler de kaderlerine razı gibi ada birleşimini bekliyorlar. Yarışmacılar birbirlerine tahamül edemez noktada bizce tahmin vermesi zor olmadı. Bu güne kadar tüm tahminlerimiz tuttu. Ummuyoruz bu akşam da tahminlerimiz ve aldığımız tüyolar doğru çıkar. Bizce gönüllüler takımı 3 haziran dokunulmazlık oyununu kazanacaklar. Ardından Ünlüler takımı oylama usulü yeni adayını belirleyecek. Bizce eleme adayı Merve olacağını düşünüyoruz.

Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı Hakan Hatipoğlu

Sporcuların spor esnasında bir anda yere yığılıp kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesine defalarca tanık olduk. Hakan 3 haziran yere yığıldı. Doktorun müdahalesi ile sağlık durumunda ciddiyet olmadığı bilgisi verildi. Hakan Hatipoğlu’na ne oldu da birden yere düştü sorusuna doktor kalbin anı basınç yaptığını bu neden ile vücudun kendisini dengeye alabilmesi için bayılma geçirdiğini söyledi ancak ciddi bir şey olmadığını sadece bedeni çok yormaktan meydana geldiği bilgisini Survivor 2018 3 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı bilgisinden önce verdi.

Puzzle oyununu başaramayan gönüllüler takımı 3 haziran dokunulmazlık oyununu kaybettiler. Oyun sonunda ünlüler saralle ekmek yemeye gittikleri sırada gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık oyunu oynaya gittiler. Oylama sonucu Hakan gönüllüler takımı eleme adayı oldu. Nagihan ise ela gözlü Damla eleme adayı seçti. Turabi, Ümit Karan, Hakan ve Damla eleme adayları olmuş oldu.Benzer Konular