Survivor 2018 3 haziran Nagihan kimi eleme adayı seçti

/ 3 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 3 haziran Nagihan kimi eleme adayı seçti

Ünlülerin fırtına gibi estiği 3 haziran günü gönüllüler takımı oyunu kaybetti ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynadılar. Bireysel dokunulmazlık kolyesi sahibi Survivor 2018 3 haziran Nagihan kimi eleme adayı seçti. Nagihan 3 haziran günü kimi eleme adayı söyledi eleme adayları kim oldu çok kritik. Nagihan’ın söylediği eleme adayı adaya veda edebilir.

Ünlüler takımı kaybettikleri oyun sonrasında Ümit Karan ve Turabi’yi eleme adayı çıkartmıştı. 3 Haziran günü ise Gönüllüler takımı oyunu kaybettiler. Şimdi gönüllüler takımı iki eleme adayı çıkartmak zorunda. Kendi takımı içerisinde savaş veren gönüllüler takımı aralarında denge oyunu oynadılar. İki eli ile tuttukları demirin tam ortasında bulunan topu sabit olarak kim daha uzun tutar ise bireysel dokunulmazlık kolyesi sahibi olacak ve bu hafta elenmemeyi garanti etmiş olacaktı. Bireysel dokunulmazlık kolyesini 3 haziran Nagihan kimi eleme adayı seçti merak ediliyor.

Konseye gelen ünlüler takımı gönüllüleri izlediler. Gönüllüler takımı ise tek tek oylama yaptılar. Takımlarından kimi eleyeceklerine karar vermeleri zordu. Oyun kaybetmeden devam eden gönüllüler takımı kimi eleme adayı olarak çıkartacaklar ve Survivor 2018 3 haziran Nagihan kimi eleme adayı seçti Sms oylaması sonuçlarına göre düşük oy alması durumunda elenen yarışmacı olacak. Daha önemlisi ise gönüllüler takımı birbirine bu kadar kenetlenmiş iken birbirlerinin adlarını yazmaları bütünlüğe zarar verecek ve az sayıda kalan gönüllüler arasında Nagihan’ın söylediği isim ile aynı yerde oturması da kolay olmayacak. Oyunlar kazanılır iken iyiydi ancak kaybedildiğinde mertlik yine aynı şekilde dostluğu koruyabilecekler mi merak konusu.

Nagihan kimi eleme adayı seçti ?

Survivor 2018 3 haziran Nagihan kimi eleme adayı seçti

Nagihan yaptığı konuşmada Ümit Karan’ı yüreğinden dolayı tebrik ediyorum ve benim gitmesini istediğim oyuncudur dedi. Ünlüler takımı için bütün statrejileri Ümit Karan takımına aktarıyor. Parkurları hızlıca çözme yeteneği sayesinde bizi her zaman zorluyor. Bu gün de aynı şekilde Ümit Karan’ın parkuru çözmesi neticesinde oyunu kaybettik dedi. Onun elenmesi bizim işimize gelecektir çünkü daha güçlü olmuş oluruz dedi. Takımını Kıbrıs’a götürmek için çalışan Nagihan kimi eleme adayı seçti Kıbrıs yolunda takımımdan en az beş kişi kalacağımızı düşünüyorum dedi. Acun Ilıcalı’nın başlattığı oylama sonucunda bundan sonra haftada iki eleme oyunu oynanacak ve her hafta iki kişi Survivor 2018 e veda edecek. Peki 3 haziran eleme adayı kim oldu Survivor 2018 3 haziran Nagihan kimi eleme adayı seçti detayları geliyor. Hakan oylama sonucunda çıkan isim oldu. Survivor 2018 3 haziran Nagihan Damla eleme adayı seçti. Ela gözlü yarışmacı son eleme adayı olarak Hakan, Ümit Karan ve Turabi ile Sms oylaması sonucuna göre kaderini çizecek.

Nagihan kimi eleme adayı seçti eleme adayı kimBenzer Konular