Survivor 2018 3 mayıs ödül oyununu hangi takım kazandı

/ 3 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 3 mayıs ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor 2018 tarihi reytingleri ile Survivor 2018 3 mayıs ödül oyununu adada hangi takım kazandı, Survivor 3 mayıs ödülü ne oldu kazanan takıma ne ödül verildi 3 mayıs ödül yarışması sonucu ne olduğuna kadar herşeyi bu haberimizde bulabilirsiniz. Survivor 3 mayıs akşamı sonuçları haberimizin detayındadır.

Ada’da gerginlik devam ediyor. Turabi’nin cezası 3 mayıs günü de devam ediyor. Turabi neden oynamıyor diye merak edenler için haberimizi yayınlamıştık. Takım arkadaşlarına ağır ithamlar ve tehdit içerikli konuşmalar yapması nedeni ile adada 5 maç ceza aldı. Oyunlarda dahi sahile gelmesi yasaklanmıştı.

Survivor 3 mayıs ödül oyunu oynandı ve oyunu hangi takımın kazandığı merak konusu. Ödülü alan kişi adada güzel bir yemek ziyafeti çekecek. 3 mayıs ödülü yemek arkadaşlar. Adada yemek bulmanın zor olduüu ağır yaşam koşullarında aç susuz yarıştıkları parkurların sonunda aldıkları yemekler hayatsal değer taşıyor.

Takımların dengelenmesinden sonra gönüllüler ve ünlüler başabaş mücadeleler vermeye başladılar. Turabi’nin de eksikliği Survivor a mücadele verdi. Merve mi kazandı Yağmur mu sorunu kamera kayıtları bile zor belirledi.

Ödül oyunun galibi ünlüler oldu!