Survivor 2018 3 mayıs ödül oyununu kim kazandı ?

/ 2 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 3 mayıs ödül oyununu kim kazandı ?

Survivor adasında 3 mayıs ödül oyununu kim hangi takım kazandı? Survivorda 3 mayıs oyunu sonucunda takımlara sadece yemek ödülü verilecek. Verilen ödülün adadan elenen isimler üzerinde bir etkisi olmayacak. Sadece o akşam hangi takımın güzel yemek yiyeceğini diğer takımın ise aç kalacağını belirleyecek.

Survivor 2018 finale bir adım daha yaklaşıyor. Takımlara arasında mücadele devam ederken Turabi 3 mayısta neden oynamayacağını biliyoruz. Acun’un uyarmalarına rağmen yarışmacı arkadaşlarına gerekli saygıyı göstermediği için 3 mayıs günü de cezalı. Hatta takımı ödül oyununu kazansa dahi Turabi ödülden faydalanamıcak. Yani Turabi güzel yemek yiyemeyeceği garanti.

Survivor 2018 3 mayıs ödül oyununu kim kazandı ?

Kıran kırana ve başa baş bir mücadele olan çekimlerinin bile anlık yaşandığı 3 mayıs ödülü çok çekişmeli geçecek. Ümit’in yaptığı yanlış yönlendirme sonucu oyunun kaderi değişecek. Ünlüler takımında iç savaş çıkmasını fırsat bilen gönüllüler daha çok bastıaracaklar. Ünlüler adasındaki oyuncu eksikliği de gönüllüler takımından iyi değerlendiriliyor.

3 mayıs ödül oyununu hangi takım kazandı

3 mayıs ödül oyunu skoru. Bizim aldığımız duyumlara göre gönüllüler takımı 3 mayıs ödül oyununu kazanacakları yönünde. Oyunun ayrıntılarını haberler geldikçe konumuzda paylaşacağız. Hangi takım kazandı sorusunun net yanıtını ise ilk buradan yayınlayacağız.

Ödül oyunun galibi ünlüler oldu!