Survivor 2018 31 mayıs ödül oyunu kim kazandı ? Kazanan takım nereye gidiyor

/ 31 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 31 mayıs ödül oyunu kim kazandı ? Kazanan takım nereye gidiyor

Survivor 2018 31 mayıs ödül oyunu kim kazandı ? Kazanan takım nereye gidiyor ödül ne çok merak ediliyor. Alp Kırşan kazanan takımı burdan alıyoruz nereye götürecek sözü yarım kaldı. Survivor 31 mayıs ödül oyunu Turabi röportajı ile bıçağı kemiğe dayadı. Survivor 2018 31 mayıs hangi takım kazandı ne ödül verildi hepsi ayrıntılarımızda.

Alp Kırşan fragmanın yayınlanması ile 31 mayıs ödülünü tanıttı. Ödül kazanan takımı buradan alıyoruz biryere götücerek ancak nereye götürecek tam bilmiyoruz. Tahminimize göre Dominik içerisinde bir yere yemeğe götüreceğini düşünüyoruz. Çünkü ödül oyunları normalde ya Burger King, ya Coca Cola gibi marka tanıtımı için oynanıyor. Sonunda kazanan takım ürünlerin tanıtımlarını yaparak lezzetlerini önermiş oluyorlar. Zaten adada uzun süredir aç oldukları için iştahları ile insanın canı çekiyor. Acun bu konuda başarılı. Ancak bu sefer ürün tanıtımı yerine bir yere götürelecekler ancak nereye ?

Turabi çok öfkeliyim dedi. İçimdeki bu büyük öfkeyi birisinin üzerine yıkacağım ancak kime yıkacağım dedi. Kararını verdi ve en iyisi ben bu öfkemi gönüllüler takımı üzerine yıkıyım ve parkurda öfkem ile cevap veriyim dedi. Ancak Turabi’nin son zamanlarda öfke kontrolünün bozulması nedeni ile oyunlardaki performansının düştüğünün altını çizelim. Turabi’nin takımdan ayrılıp tek takılmasını Adem de takip etti. Ümit kızlarla yalnız kalır iken Turabi ve Adem de yalnız takılıp sadece oynayacakları oyunlara konsantre olmayı tercih ediyorlar.

Survivor 2018 31 mayıs ödül oyunu

Survivor 31 mayıs kim kazandı konusuna gelecek olur isek Merve çok ümitsiz konuşma yaptı. Adeta yorulmuş ve pes etmiş bir Merve gördük. Ümit’te aynı şekilde ünlüler takımının iç savaşından şikayetçi. Turabi zaten ayrı takılıyor Adem kendi kafasına göre takılıyor. Bu durum ünlüler takımını çok zora sokmuş durumda. Gönüllüler takımı son zamanlarda kazandıkları oyunlar ile morallerini de depoladılar ve iç savaşları yok denecek seviyede. Bunları göz önüne aldığımızda 31 mayıs ödül oyununu kazanan takım gönüllüler olacağını düşünüyoruz. Survivor 2018 31 mayıs ödül oyunu kim kazandı tahmini için bizim aldığımız tüyolar gönüllüler takımını gösteriyor. Survivor 31 mayıs ödül oyunu sonucu ve Survivor 2018 31 mayıs ödül ne nereye gidecekler merak içerisindeyiz.

Tahmin ettiğimiz gibi ödülü gönüllüler takımı kazandı ve muhteşem bir yemek ödülünü gönüllüler yedi. Afiyet olsun başarılarınızın devamını diliyoruz.