Survivor 2018 4 haziran elenen kim oldu? Adaya veda eden isim belli oldu

/ 4 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 4 haziran elenen kim oldu? Adaya veda eden isim belli oldu

Nefeslerin tutulduğu Kıbrıs öncesi yarışmacılar adaya adeta kenetlenmiş durumda. Son zamanların en merak edileni sadece dört veya dört artı bir kişinin gideceği Kıbrıs’a adını yazdırmak için gözler bu gün açıklanan Survivor 2018 4 haziran elenen kim oldu sorusuna odaklandı. Adaya vedan eden isim belli oldu mu bugünün trendi olarak aramızda. Sizlerden gelen yorumlar doğrultusunda ve aldığımız tüyolar akşam için bizlere büyük yol gösterdi.

Bu güne kadar yüzde doksan tahminlerimiz Survivor 2018 için tuttu. Bu gün yine aldığımız tüyolar neticesinde adadan ayrılıp ülkesine dönen yarışmacı belli oldu. Survivor 2018 4 haziran elenen kim oldu öncelik ile yarışmacı adayları arasında eleme potasındaki dört ismi hatırlayalım. Sadece dört kişiden bir kişi sms oylamasında en az oyu alan kişi olarak elenecek. Sadece en az oyu alan kişinin oy sayısı açıklanmadan adı açıklanarak yarışmadan ayrılacak. Daha öncesinde Acun ılıcalı’ya oylar gerçeği yansıtmıyor diye dava açılmıştır. Bildiğiniz üzerine noter takibinde yapılan oylamalar sonucunda elemelerin yapıldığını açıklamıştı ve bu iddiayı çürütmüştü. Mantıklı olarak düşünüdüğünüzde ise zaten en çok oyu alan yarışmacı en çok reyting sahibi ve fan sahibidir. Tv kanalları izlenme oranları üzerinden reklam satışları gerçekleştirdiği için oylamalarda oynama yapmasına bizde ihtimal vermiyoruz bizim için önemli olan Survivor 2018 4 haziran kim elendi sorusunun yanıtı oldu.

Morali bozulan Ümit, her hafta eleme adayı olmaya alışık olan Turabi, ilk defa eleme potasına çıkan Hakan ve Nagihan’ın seçtiği Damla eleme adayları. Yarışmacıların fan kitleleri göz önüne alındığında güzel gözlü kızımızın bu akşam adaya veda etmesini ön görüyoruz. Yarışma sonucunda gerçek sona yaklaştığımız günlerde bir kişi hariç herkes tek tek elenecek. Survivor 2018 i kim kazandı ise gülen kişi sadece bir kişi olacak. Bunun için dokunulmazlık oyunları çok önemli. Acun Bey Survivor 4 haziran iletişim ödülünü kim kazandı belli olduktan sonra konseyde elenen ismi açıklayacak. Bize göre elenen Damla eleme sonrası ne konuşma yaptı duyguları ne idi düşünceleri ile ilgili ayrıntılı yazımızı paylaşacağız. Survivor 2018 4 haziran elenen kim oldu Nagihan’ın seçtiği oyuncu Nagihan seçmeseydi final oynayabilir miydi? Damla’nın elenme sonrası konuşması sitemizde yayınlanacak. Çok şaşırtıcı olay oldu ve adaya veda eden isim sürpriz olarak Ümit Karan veda etti.Benzer Konular