Survivor 2018 5 haziran anlat bakalım oyunu kim kazandı

/ 5 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 5 haziran anlat bakalım oyunu kim kazandı

Elemeden yeni çıkan Survivor bu akşam gülme krizi geçiren Merve’yi izledi. Sporcu kelimesini kes deyince sıp diye kesen Anıl karşısında Survivor 2018 5 haziran anlat bakalım oyunu kim kazandı tahmin edebiliyorsunuzdur. Anlat bakalım 5 haziran kim kazandı hepsi haberimizin ayrıntılarında.

Anlat Bakalım’ın en iyi oyuncusu Yağmur gönüllüler takımında eksik oynar iken Ümit Karan’ın olmadığı ilk Anlat Bakalım oyunu oldu. Kelimeleri birbirlerine anlatmaya çalışan yarışmacılar yasaklı kelimeleri kullanmaları halinde eleniyorlar. Yasaklı kelimeleri kullanmadan verilen kelimeyi anlatmak ise çok zor. Anlatan katil olacak iken bulmaya çalışan yarışmacı da tabiri caiz olur ise fitil oluyor. Yarışmacılar arasındaki geçen diyalog esnasında Merve tüm doğal kişiliği ile gülme krizine girip yere yattı. Peki Merve’yi bu derece yere yıkacak olay tam olarak neydi hepsi 5 haziran anlat bakalım oyununda.

Survivor birleşme haftasına çok az kaldı. Birleşim sonrasında her hafta iki kişi adaya veda etmeye başlayarak hızlanacak. Survivor 2018 5 haziran anlat bakalım oyunu kim kazandı ise ödülün sahibi olacak. Bu oyunu gönüllüler takımı çok iyi oynadığı için bizim tahminimiz gönüllüler takımının kazanmasından yana. Gönüllüler takımı oyunu kazanması durumunda ünlüler takımı verdikleri kayıp Ümit Karan’ın değerini bir kez daha anlayacaklar. Bizim dikkatimizi çeken ise Mustafa Kemal’in hal ve tavırları oldu. Gözlerimizin üzerinde olduğu yarışmacı yüzünden elenen Ümit Karan anlat bakalım 5 haziran oyununu evinden oğlu ile izleme fırsatı olacak.

Survivor 2018 5 haziran anlat bakalım oyunu merve gülme krizi yere yattı

Takım ruhunun çok önemli olduğu Anlat Bakalım 5 haziran günü Survivor 2018 yarışmacıları kendi arkadaşlarına kelimeler anlatmaya çalıştı. Hilmicem ve Hakan’ın olduğu gönüllüler takımında birlikte vakit geçirme daha çok olduğu için kelimeleri daha kolay anlatabiliyorlar ancak ünlüler takımı anlat bakalım oyunu için pek elverişli değiller. Turabi ve Mustafa Kemal yalnız yarışmacılar arasında. Zaten az sayıda kalan yarışmacılar arasında ünlüler takımının Survivor 2018 5 hziran anlat bakalım oyunu kazanan taraf olması çok zor ihtimal ve düşük oran olarak görüyoruz. Kendi iç oranlarımızı belirtmek gerekir ise gönüllüler takımı için 1,20 oran verebilir iken ünlüler takımı için 1,8 oran ortalaması çıkıyor. Bu istatistikleri geçen anlat bakalım oyunlarındaki sonuçları baz alarak söylüyoruz. Kazanan takım gönüllüler olacağını tahmin ediyoruz iyi seyirler.

Ünlüler bizi şaşırttı ve 5 haziran anlat bakalım ödülünün sahibi oldular afiyet olsun.Benzer Konular