Survivor 2018 5 mayıs eleme adayları kim oldu

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 5 mayıs eleme adayları kim oldu

TV8’de yayınlanan Survivor 2018 5 mayıs eleme adayları kim oldu, potaya giden isimler elema adayı oldu. Hangi takımdan iki kişi eleme adayı olarak ismini yazdırdı kimi seçti 5 mayıs günü olanlar. Survivor’da potaya giden iki isim.

Survivor her cumartesi ve pazar günleri adaya veda edecek isimleri belirlemek için yaşam ölüm kalım yarışını oynuyor. Kaybeden takım 2. oyunu oynamak zorunda. 2. Oyunun amacı bireysel dokunulmazlık kolyesini alarak elenecek bir ismi söylemesi ve kendisinin elenmemesini garantilemek için kullanılıyor. 5 Mayıs günü de kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oynayarak kazanan isim bu hafta adada kalacağını garantilemiş oldu. Ancak takımı için 1 ismi direk eleme hakkı yanında oylama sonucunda da bir isim belirlendi.

Adaya veda edecek isim oylama yapılarak belirleniyor. 5 Mayıs günü akşamı oylama sonucunda aynı sayıda isim yazılması durumunda iki isim de eleme adayı oluyor. Bir ismi de dokunulmazlık kolyesini alan isim açıklıyor. Önce sebebini sonrada kendisini açıklayarak eleme adayları belli oluyor.

Pazar günü oynanacak eleme oyunu sonucunda eleme adayları kesinleşiyor. Eğer kaybeden takım aynı takım olur ise bir kişi daha kendi takımlarından eleme potasına veriyor. Eğer karşı takım kaybeder ise onlarda bireysel dokunulmazlık oynayarak bir kişi dokunulmaz oluyor. Kolye sahibinin belirlediği bir isim ile ve kendi aralarındaki oylama ile de bir isim belirleyerek eleme adaylarını seçecekler.

Böylece Survivor’da bu hafta sonu eleme adayları belirlenmiş olacak. Sms sonuçlarına göre eleme adayları isimleri arasındaki minimum puanı alan yarışmacı adaya veda edecek ve adada kalanlar artık birleşecek. Birleşme sonrasında tüm oyunlar tekrar düzenlenecek takım oyunları olmayacak. Elif oylama sonucu çıkan isim olur iken Mustafa Kemal Merve ismini söyledi. Elif ve Merve ünlüler takımının eleme adayları oldu